Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Бутират — альтернативна смерть

Дата: 29 липня 2012 Рубрика: Відео про наркоманію Коментарі: Прокоментуй!

Багато хто вважає, що наркотичні речовини можна розділити на легкі та важкі наркотики. Мовляв, важкі — це страшно, а легкі — це так, для розваги, ніякої небезпеки. Нажаль така думка є хибною. Основна дія всіх наркотичних речовин — це зміни в головному мозку, а яким чином ці зміни досягнуться — невже є різниця? Чи це буде зроблено через вену, чи назально, чи через сигарети — результат один, людина піддається дії наркотичної речовини.

Дехто вважає, що наркотиками можна назвати тільки ті, які вводяться через вену. Діють ще стереотипи у людей — наркоман, це шприц і мак. Особливо така думка існує у людей старшого покоління. Тому не завжди і не зразу батьки можуть визначити, що їхнє чадо вживає наркотики. Адже наркотичні речовини досягли піку розвитку в плані свого різновиду. Про один з таких наркотиків і піде мова.Оксибутират натрія (бутират, бутік, буратіно, водичка...) — його називають по різному. Жахає поширення цього наркотика і його доступність. Адже виготовити бутират можна практично з підручних матеріалів.

Перегляньте документальне відео про цю страшну речовину, яка, в своїй загрозі, не поступається героїну, дезоморфіну, коаксилу та іншим смертоносним наркотикам. Жахнула мене смерть молодого чоловіка від бутирату... Уявіть собі, помер він не від передозування чи фізичних змін в організмі, а від того, що зміни психіки та вплив цього наркотика на головний мозок змусили хлопця битися головою до землі і розкроїти собі череп. Жах.

Залишайте коментарі, обговорюйте, додавайте посилання на свої сайти та блоги. Давайте хоча б щось робити. Нехай молодь дивиться і знає — наркотики не приносять задоволення, не роблять «пацана крутим», не дають надзвичайної сили ... наркотики приносять СМЕРТЬ! Однозначно.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(5)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору