Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Коли помирає надія — антинаркотичний фільм «Заціпеніння»

Дата: 8 червня 2013 Рубрика: Відео про наркоманію Коментарі: 5 коментарів

Доброго дня! Якось дуже давно я вже не поповнював рубрику блогу «Стоп Наркотикам», хоча тема болюча, страшна і варта уваги кожного. Сьогодні, шукаючи інформацію про блоги, я натрапив на посилання, яке збереглось в блокноті, але так ніколи і не опублікувалось на блозі. Посилання на документальний фільм "Заціпеніння", знятий Єкатеринбурзьким фондом «Город без наркотиков», який зараз перепрофілювався в «Страну без наркотиков» — уявляєте собі який розмах?

Свого часу я звернувся з листом до президента фонду Євгенія Ройзмана з проханням надати дозвіл на публікацію та поширення відео-матеріалів, на що дуже швидко отримав схвальну відповідь і необхідні мені документи (ознайомтесь). Такі матеріали я вважаю просто необхідними для поширення і це не залякування ... це спроба показати всім, що проблема існує біля нас, хоча мало хто її бачить.

Багато хто, я гадаю, зустрічав на вулицях порожні пластикові пляшки з фольгою, порожні шприци та інші свідчення того, що тут вживали наркотики, але через незнання та небажання бачити і розуміти просто пропускали це повз свідомість. А небезпека живе поруч і (борони Боже) може прийти в кожну сім'ю. Це питання треба не вирішувати, а попереджати і саме такі матеріали, які я пропонував і буду пропонувати до перегляду, покажуть справжнє лице наркотичного полону.

Деградація суспільства та вседозволеність молоді призвели до того, що немає сьогодні ні одного підлітка, який би не знав таких слів, як травка, ширка, ганджубас, бульбулятор (булік) і тому подібне, а така обізнаність небезпечна тим, що просто стирається межа між «можна» і «не можна».

Сьогоднішні методи виховання дітей (так звана американська система) та зовсім безглузда спроба ввести ювенальну юстицію можуть викликати зовсім зворотній ефект, коли авторитетом та людиною, до думки якої прислухаються, стає не батько чи мати, а старші «авторитетні» друзі та різна гопота з навколишнього оточення. Вулиця — ось те середовище, де діти здобувають знання, досвід першої сигарети, першої чарки і тут все йде по наростаючій, немає контролю — значить все можна.

Коли біда приходить в сім'ю — вже пізно махати руками, потрібно людину лікувати та намагатись витягнути з неминучої прірви. Але простіше цього не допустити. На превеликий жаль, переважна кількість батьків сьогодні зайняті одним питанням — як заробити більше грошей. Але не в iPhon-ах та iPod-ах вимірюється виховання дитини, а в тому, скільки часу батьки приділяють спілкуванню та піклуванню про своє чадо.

Страшно, коли мати або батько зовсім не цікавляться станом справ у дітей, не знають, яка ситуація в школі ... ну ходить там щось собі на уроки, вчителі особливо не жаліються, сидить над якимись книжками ... я про що дитина думає? Про що мріє? Які вподобання та що в дитячому мозку стоїть в пріоритеті? Ось чим потрібно цікавитись, ось на що варто звернути увагу!

Часто за своїми проблемами ми не помічаємо того моменту, коли щось змінюється ... а коли помічаємо — стає вже дуже пізно. Підвали, під'їзди, темні парки та вулички стають ближчими нашим дітям за рідну домівку.

Друзі, пропоную Вам виділити 50 хвилин свого часу та переглянути ці матеріали, адже саме усвідомлення глибини проблеми допоможе нам прийняти правильну та єдино вірну лінію поведінки.

Не важливо, що цей фільм знятий в 2000 році, знятий російськими журналістами та діячами, проблема світова і не шукає ні національностей, ні вікових рамок, ні часових поясів.

Шануйтеся та бережіть себе і своїх близьких.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Коли помирає надія — антинаркотичний фільм «Заціпеніння»" 5 коментарів

 1. MrVigner коментує:

  Наркотики це страшно. Цього фільму я не бачив, але бачив багато подібного на цю тему. Вперше напевне у 10 класі ще, і можна сказати це змусилом мене усвідомити що ніколи не можна пробувати ніяких наркотиків. Тому поширювати такі матеріали просто необхідно, хтось точно та усвідомить що то таке насправді і чому варто з цим боротися і ні в якому разі не варто пробувати.

 2. Pavlofox коментує:

  Звідки ця зараза прийшла?

  Ще років зі 100 тому хіба хтось знав про це? Якщо і були наркозалежні, то одиниці.

  Чи я не правий?

  • MrVigner коментує:

   хтось придумав, побачив що на це можна рпідсадити людей і тим самим заробити. А з часом це стало масовим, а враховуючи безвідповідальність і недалекоглядність більшості сучасної молоді маємо те що маємо.

  • Олег Волощук коментує:

   Та знали ... ще Булгаков писав в своєму автобіографічному романі «Морфій» про зловживання цим препаратом.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Спільнота блогу
Вгору