Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Наркоманію кришують поліцейські чини

Дата: 17 грудня 2012 Рубрика: Відео про наркоманію Коментарі: Прокоментуй!

Про корумпованість великих та малих чиновників не відомо хіба що інопланетянину. Нажаль, це проблема не тільки України, але й інших держав, зокрема Росії. «На лапу» потрібно дати практично всюди: і в лікарні, і в школі, і в комунальних службах, і в міліції, але коли така «лапа» починає просто нагліти та плювати на все — її треба рубати. Що і зробили російські фондівці по відношенню до високопосадового поліцейського чинуші.


Давно я не публікував цікавих матеріалів фонду і сьогодні виправляюсь. Знаєте, що найбільше жахає в цьому сюжеті? Те, що наркоманів та наркоторгівлю прикривала людина, яка повинна була боротись з цим злом — полковник УФСКН. Ну прикривав сам наркоманів та наркоторгівців — можна ще якось зрозуміти, адже за гроші можна купити будь-якого чиновника, діло в сумі. Але те, що цей «папаша» свідомо дозволяв своїй дитині (який також співробітник поліції) гробити себе та оточуючих — це вже ні в які ворота...

Біда в тому, що всі ці полковники, генерали та інші «птиці високого польоту», відчуваючи свою безкарність, адже хтось кришує і їх, творять свої справи без огляду назад та нічого не бояться. І говорити про боротьбу з корупцією — це просто говорити, та потрібно щось і робити.

Особисто моя думка така: якщо б зараз до влади прийшла нова генерація політиків, молодих та чесних (не важливо, Росія, Україна, Молдова ...), то потрібно декілька десятиліть для того, що б залишки старих, загниваючих елементів витиснути з влади та повністю оздоровити нашу політику та життя в державі. Але це, звичайно, ідеальний варіант.

Хоча, дай Боже, зараз в українській політиці з'являються перші проблиски світла і, якщо не потухнуть або їх не загасять, можливо ми ще маємо шанс ... інакше «повний привіт». Ну що ж, дивіться відео та залишайте свої думки по цій темі.

І що б не говорили про Кабанова та Ройзмана — роблять хлопці правильну справу, за що їм честь та шана. На таких людях і тримається суспільство, яке ще дихає та хоче жити достойно.

За даними Фонду «Город без наркотиков»
та сайту www.shownewstv.ru

З дозвільними документами, які Є. Ройзман видав моєму блогові та особисто мені — можна ознайомитись ось тут.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (16)
Кращі коментатори
fedun(3)
igor(1)
Вгору