Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Коаксил — нова страшна небезпека!

Дата: 2 липня 2012 Рубрика: Види наркотиків Коментарі: 3 коментарі

В загального кола користувачів, наркоманія асоціюється з маком, героїном, кокаїном, травкою... Тобто наркотичними речовинами рослинного походження. І мало хто знає, що існують інші, так звані синтетичні наркотики, які набагато страшніше і токсичніше від загальновідомих. Коаксил — назва безпечного лікарського антидепресанту, але, в руках наркомана, ці пігулки перетворюються в страшний синтетичний наркотик. В декілька десятків раз страшніше за героїн та кокаїн.

Старшніше своєю токсичністю, швидким звиканням, руйнуванням людського організму і ... доступністю! Вартість пігулок коаксилу, в порівнянні з тим же героїном, мізерна! І найголовніше — коаксил не входить до переліку препаратів, які відпускаються по рецепту лікаря! А варто б! Ой як варто б!Перегляньте фільм Аркадія Мамонтова «Трафік — трагедію звуть коаксил». Старшно...чим тільки люди не руйнують свій організм...і все заради сумнівного задоволення.

Після відкриття рубрики «Стоп наркотикам» і публікації першого відео, на нашу пошту прийшло декілька гнівних листів, автори яких звинувачують нас в залякуванні молоді цими кадрами. Ну що ж, страх в такій темі як наркотики — ще один важіль впливу на людську свідомість, впливу позитивного. Якщо будуть боятися — то хоча б 1% тих, хто переглядатиме наше відео, відмовиться спробувати наркотик! А якщо так станеться — значить ми робимо цю справу не дарма!

Так чи інакше — але публікувати відеоматеріали про наркоманію, наркоманів, наркотики ми будемо продовжувати! Може хоча б декілька людських життів ми збережемо.

Якщо у Вас є що сказати на цю тему — приєднуйтесь! Ставайте авторами нашого сайту!

Якщо біля Вас будуть знаходитись діти, будь-ласка, відведіть їх подалі. Не затмарюйте чисту дитячу свідомість цими шокуючими кадрами!

Чекаємо на ваші коментарі.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

У цій же рубриці:

До запису "Коаксил — нова страшна небезпека!" 3 коментарі

 1. Наталя коментує:

  Жорске відео, як і кожне про наркоманію. Добре, коли молодь буде усвідомлювати, що наркотики- то не романтика. В мене друг тепер в ребцентрі, він розповідав, що там один наркоман живе тим, щоб 9 місяців реабілітації швидше минуло і піти вколотися...СТРАШНО

 2. Светлана коментує:

  Наркотична та алкогольна залежнiсть руйнують сiм'i, життя залежних вiд них людей. Можливо комусь допоможе книга психотерапевта Михайла Литвака «Психологiчний вампiризм», а також клуб «РОСС» у Ростовi-на-Дону.

  • Олег Волощук коментує:

   Велике спасибі, Світлана. Дуже важливо поширювати такі матеріали, тому ще раз дякую Вам за книгу.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (16)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Pavlofox(3)
Андрій(2)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору