Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Героїн... Вітер з півдня

Дата: 14 липня 2012 Рубрика: Види наркотиків Коментарі: Прокоментуй!

Найвідомішим і найпопулярнішим (якщо можна так сказати) наркотиком є героїн. З першого погляду безпечна та корисна рослина — опійний мак — несе страшну загрозу соціуму. Винайдений опій, який використовувався в лікарських цілях, в руках наркоторговців перетворюється в смерть! Максимум 7-10 років живе героїновий наркоман і це в кращому випадку, по статистиці в середньому 5 років триває існування, по іншому і не назвеш, наркозалежних людей.

Студія «Зустріч» в найточніших деталях та фактах розкрила тему появи та розповсюдження героїну. Наркотика — який калічить людські життя, розриває сімейні стосунки, залишає сиротами дітей...Найбільший постачальник героїну — Афганістан. Маленька країна, яка вбиває цілий світ... Маленька країна — яку (витримка з фільму «9 рота») ніхто, ніколи, за всю історію її існування не зміг завоювати.

За офіційними даними за рік від героїну гине більше людей, ніж за час війни в Афганістані. Але це тільки офіційні дані... Уявляєте масштаби проблеми? Ви думаєте Вас це не стосується і у Вашому місті чи іншому населеному пункті наркоманії немає? Зробіть експеримент — поспостерігайте життя ввечері біля одної з аптек Вашого міста... Годинки зо дві... Я впевнений, слово шоковані — це ще мягко сказано.

Існує дві думки на рахунок наркоманів — одні кажуть, що це хворі люди і їх потрібно лікувати, інші говорять, що наркоманія — це зло і наркоманів потрібно ізолювати, саджати... Я до тепер для себе не можу чітко сформулювати, що ж таке наркоманія... З одного боку дійсно хворі люди, яким просто необхідна допомога та лікування, з іншого — починають вживати наркотики добровільно, не під страхом смертної кари...

Думаю, що ця тема для обговорення широкого загалу, тому радий буду Вашим відгукам та коментарям.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Андрій(2)
Pavlofox(2)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору