Помер Богдан Сильвестрович Ступка

Автор: Lusakan | Дата: 22-07-2012, 19:57 | Категорія: Новини України
Сьогодні, 22 липня 2012 року в 7:45 ранку в київській лікарні "Феофанія" помер великий актор, велика людина, батько українського театру та кінематографу Богдан Сильвестрович Ступка. Герой України, народний артист України, народний артист СРСР, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, лауреат Державної премії та Міжнародної театральної премії імені К. Станіславського - чи може хтось із сучасних акторів похвалитись такими почесними званнями?Богдан Сильвестрович народився 27 серпня 1941 р. в Львівській області, с. Куликів в родині актора оперного театру та балерини. За словами самого Богдана Ступки, не мав він потягу до співу та опери, хоча все своє дитинство провів з батьком в оперному театрі, тому своїм рідним полем діяльності обрав драматичний театр.
Переглядів: 8 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Повінь в Кримську - позиція РПЦ

Автор: Lusakan | Дата: 18-07-2012, 12:53 | Категорія: Новини Росії
Хто дивиться телебачення, читає новини, відвідує інформаційні портали - той, напевне, знає, що в ніч з 6 на 7 липня в Кримську (Росія, Краснодарский край) сталася справжня екологічна катастрофа - страшна повінь, яка забрала людські життя, залишила без даху над головою та засобів до існування тисячі людей.7,2 тисячі затоплених житлових будинків - така ціна прогулянки стихії по Геленджику, Кримську, Новоросійську та інших населених пунктах, є і людські жертви. Скільки достеменно загиблих - на разі не відомо, за одними даними декілька сотень людей, за іншими - декілька тисяч. Це дійсно страшно ... люди спали і не підозрювали, що це остання ніч в їхньому житті.
Переглядів: 11 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

ФСБ проти Однокласників

Автор: Lusakan | Дата: 9-07-2012, 14:25 | Категорія: Новини Росії
Російські спецслужби під страхом звільнення заборонили своїм співробітникам реєструватися в будь-яких соціальних мережах. Мовляв, цим Ви розголошуєте конфідеційну інформацію, який Ви після цього чекіст?))Зокрема, найголовнішою загрозою називають сайт Однокласники.ру. Що найбільше викликає сміх, так це те, що зі слів колишніх співробітників ФСБ такої потужної системи даних, фотографій, інформації про випускників учбових закладів, військовослужбовців, військових частин та різних організацій немає навіть в базі ФСБ Росії. wink
Переглядів: 17 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Слухаєш російську музику? На звільнення!

Автор: Lusakan | Дата: 28-06-2012, 10:19 | Категорія: Новини України
Напевне, кожен з нас, хто хоча б раз в житті їздив в маршрутних таксі, знає, що улюблена музика водіїв - це шансон. Ну так повелось))). Чомусь практично в кожному маршрутному автобусі лунає блатна лірика. Ви не подумайте, я нічого не маю проти шансону, поважаю смаки і вподобання кожної людини. Хочу Вам розказати про цікавий випадок, який стався у Львові і "камнем преткновения" була якраз таки музика.Як відомо, Львів - це місто, де надзвичайно дбайливо та з великою повагою ставляться до всього українського, бережуть традиції та мову і це не дивно, адже Львів - можна сказати, столиця Західної України.

Але випадок, який стався у львівській маршрутці мене просто вразив. Чесно сказати, я не знав спочатку, як реагувати, тому представляю цю подію на Ваш розсуд.
Переглядів: 23 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Німеччина називає українок повіями

Автор: Lusakan | Дата: 23-06-2012, 11:44 | Категорія: Новини України
В кожній країні світу, в кожній державі, в кожному суспільстві є свої герої, визначні особистості, позитивні сторони...але й існують свої покидьки. Від цього нікуди не дінешся. Я щиро поважаю всі держави, всі національності, які проживають в Україні і ніколи не судив по декількох представниках про націю в цілому. Але те, що вчудили німці ... ну це вже ні в які ворота...І це не підслухана розмова десь в пабі чи ресторані за склянкою шнапсу, таку (мягко кажучи) витівку дозволило собі німецьке видання Bild am Sonntag.
Переглядів: 19 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Евро 2012 закінчиться - ціни піднімуть

Автор: Lusakan | Дата: 19-06-2012, 09:12 | Категорія: Новини України
Залишилось буквально 2 тижні до закінчення Євро 2012. Хтось може сказати - ну нарешті... Натовп туристів роз'їдеться, на вулицях стане спокійніше і чистіше. Воно звичайно що так, але після чемпіонату на нас чекають подарунки. Дуже багато підприємців не отримали очікуваних прибутків від туристів, адже їх приїхало набагато менше ніж очікувалось, не заповнились кемпінги та наметові містечка, ооганізовані для заморських гостей. Не продавались "на ура" символіка та сувеніри, единими рентабельними пректами були фан-зони. Не дивлячись на це, для нас готують ще один сюрприз.

Евро 2012 закінчиться - ціни піднімуть


З 1 липня 2012 року планується підняття цін на електроенергію, яка буде спожита понад встановленої норми, в декілька разів. Як відомо, зараз встановлена норма споживання електроенергії - 800 кіловат/годин на місяць.
Переглядів: 38 Коментарів: 1 Подяк: 0 Додати в закладки