Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Мер Коломиї заспокоїв — кінця світу не буде!

Дата: 20 грудня 2012 Рубрика: Коломийщина Коментарі: 4 коментарі

Ну що друзі, рівно один день залишилось жити нам на цьому світі — 21 грудня 2012 року настане черговий, прогнозований індіанцями майя, кінець світу. Можливо хтось пригадує, а скільки взагалі вже прогнозували нам кінець життя на Землі? Особисто я згадую як мінімум 3 рази)). Чи, можливо, хтось вже забронював собі місце в одному з бункерів, які будуються по всій території нашої держави і не тільки? «Не хвилюйтесь, кінця світу не буде» — заспокоює нас коломийська влада, а зокрема мер Ігор Слюзар.

Чесно кажучи, мені такий собі піар-хід дуже сподобався)). І хоча всі ці прогнози виглядають, як мінімум, смішно, багато людей серйозно ставиться до цього і купує за шалені гроші собі місце в бункері, який, начебто, повинен їх захистити від всесвітньої катастрофи.

Якщо поглянути на те, що робиться навколо, то мимоволі виникає думка, що Бог повинен вже щось робити з цим світом, але чи саме 21 грудня 2012 року? Особисто я не великий знаток Святого Письма, хоча колись прочитав Біблію, але знаючі люди говорять, що апокаліпсис Бог зробить тоді, коли цього ніхто не буде чекати.

Тоді нас не спасуть ні бункери, ні бомбосховища, ні підвали ... нічого. Якщо Бог вирішить очистити цей світ — то буде це настільки глобально, що ніяка схованка нас не врятує. А поки ... можна просто посміятися з цих «пророків», які чи перший раз вже прогнозують нам зникнення життя на планеті.

До речі, існують вже нові версії календаря майя, які говорять про те, що все ж таки відлік життя на планеті закінчується не 21 грудня 2012 рокі, а значно пізніше)).

На рахунок «бігборда» від мера Коломиї Ігора Слюзара — можна також посміятись разом з ним, ну має чоловік почуття гумору, що тут поганого?

А Ви як вважаєте, буде кінець світу чи ні? Брати мені в кредит Лексус чи не варто?))


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Мер Коломиї заспокоїв — кінця світу не буде!" 4 коментарі

 1. Віточка коментує:

  Судячи по кількості переглядів цієї теми на моєму сайті люди таки вірять, бо теми пов"язані з кінцем світу (не дивлячись на те, що вони здебільшого з гумором) в топ рейтингу сидять. А наш мер — молодець. Він мені найбільше подобається з усіх попередніх.

  • Олег Волощук коментує:

   Тема топова, безперечно, але тимчасова))). Чи з однієї чи з іншої сторони))

 2. stefinin_v@mail.ru коментує:

  Пане мер!!! Ну, щоб до ВАС достукатись такий тернистий бюрократичний шлях треба пройти))) Мабуть ВИ дуже любите себе))) «А попроще – нельзя»!!!! Просте запитання!!! Коли на автовокзалі в КОЛОМИЇ заасфальтують дорогу і зроблять світло там де сідають і виходять туристи – гості, в автобус — з автобуса???

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору