Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Яндекс горів? Пожежа чи провокація?

Дата: 7 вересня 2012 Рубрика: Новини Росії Коментарі: Прокоментуй!

«Яндекс» згорів! Пожежа на «Яндексі»! Горить «Яндекс»! Такими заголовками багатий сьогоднішній день в світовій мережі. Всі користувачі, звичайно, кинулись шукати новини і підтвердження цього факту. Так, дійсно, пожежа мала місце, але горів не відомий пошуковик. Займання сталось 7 вересня о 9:45 в сусідній будівлі по вулиці Тимура Фрунзе в Москві. А ажіотаж виник ось чому — невідомий, який подзвонив в службу МНС повідомив адресу, по якій розташовувався офіс «Яндекс». Коли пожежа була ліквідована, вияснилось, що повідомлення було хибне в плані адреси.

Сусідня будівля, яка знаходилась на стадії завершення будівництва, спалахнула. Навіть Москва не застрахована від халатності та недбалого відношення до роботи. Адже незавершене будівництво — це балки, блоки, будівельні матеріали і т.д. Цей випадок змусив бійців МНС евакуювати співробітників «Яндекс», але, як повідомляють представники відомого пошуковика, збоїв в роботі сервісів «Яші» не спостерігалось.

Цей випадок став найпопулярнішою новиною на блогах та порталах. Ну звичайно, Яндекс же горів! Дехто навіть висловлював думку, що це підступи конкурентів Яндекса, мовляв Майл.Ру підпалив Яндеск. До речі, подейкують, що саме цю будівлю пошуковик планував орендувати для своїх потреб. Ну що ж, прийдеться зачекати з орендою, роботи будівельникам явно додалось.

Я пригадую, що подібний «шухер» був у 2010 році, коли горів дата-центр, де розміщувались сервера Смартреспондер. Але тоді дійсно, Смарту було не до жартів. Варто сказати, що співробітники Смарта молодці — втрати у користувачів були мінімальні і робота сервісу дуже швидко була відновлена.

А тут...просто шугнули співробітників «Яндекса» і дозволили легально прогуляти робочий день.

Воно, в принципі і дай Бог, що все минулось. І так Яша останнім часом трясе власників сайтів нововведеннями, а якби ще й пожежа дійсно сталась на їхній території — тоді точно не розгребли б.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Андрій(2)
Pavlofox(2)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору