Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

«Владимирский централ» — парфум справжніх чоловіків?

Дата: 10 вересня 2012 Рубрика: Новини Росії Коментарі: Прокоментуй!

Любов до шансону та блатної лірики відома — де тільки не лунають тюремні балади. Звичайно, що вподобання в кожного свої, тут заперечувати немає чого, але що забагато — то не здорово. Колись ми писали про випадок у львівській маршрутці — тут Ірина Фаріон дала жару, але росіяни пішли ще дальше. Московська парфумерна компанія «Парад зірок» оголосила про намір випустити туалетну воду для чоловіків під назвою «Владимирский централ», яка з'явиться в продажі десь наприкінці вересня цього року. Не знаю з чим планують асоціювати назву російські парфумери — чи з хітом Володимира Круга, чи з відомим виправним закладом у Володимирі, але, як на мене, це вже занадто. «Владимирский централ» — що тепер? Запах северный? — ну це ж треба було додуматись...

Ніхто ж не прославляє парфумерними продуктами наркоманію (наприклад, «Наркоманська зірка») чи сексуальні меншини («Голубий місяць»), чому ж тоді така висока данина віддається тюремній романтиці? Що це? Заклик жити за «понятіями»? Так ми скоро дійдемо до того, що пункт в біографії «був засуджений» стане незмінним атрибутом «порядного чоловіка». Демократія, свобода слова, свобода віросповідання — це все добре, але не потрібно перегинати палицю. І так вже «мєсні дворові пацани» видають по фєні і думають що це круто.

Але не тільки в назві особливість. Як говорять виробники, в ароматі парфума «Владимирский централ» будуть відчуватись запахи тютюна, дуба та моху, ну прямо «для реальних перців». Ще б запах перегару, немитого тіла та несвіжих шкарпетків додали, тоді реально аромат для «настоящого мужика». Що це? Спроба викликати ностальгію в бувших зеків? Я глибоко сумніваюсь, що ті, хто реально відсидів, мріє про повернення назад та про аромати і атмосферу «Владимирского централа». При чому, це вже не перший прикол «Параду зірок», колись вони випускали чоловічий одеколон «Зона». Цікаво, який неперевершений букет ароматів був у цього продукту?

Я розумію, що задача маркетингових та рекламних відділів шукати нові ідеї, цікаві та креативні напрямки, але не сходити ж з розуму. Креатив річ хороша, але туалетна вода «Владимирский централ» — це вже перебір. Справжній чоловік не буде обирати запахи тютюну, моху та дуба, а вибере більш пристойний та дорогий парфум. Така моя думка, хоча ... скільки людей — стільки і думок. Кожному своє.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Андрій(2)
Pavlofox(2)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору