Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

ФСБ проти Однокласників

Дата: 9 липня 2012 Рубрика: Новини Росії Коментарі: Прокоментуй!

Російські спецслужби під страхом звільнення заборонили своїм співробітникам реєструватися в будь-яких соціальних мережах. Мовляв, цим Ви розголошуєте конфідеційну інформацію, який Ви після цього чекіст?))

Зокрема, найголовнішою загрозою називають сайт Однокласники.ру. Що найбільше викликає сміх, так це те, що зі слів колишніх співробітників ФСБ такої потужної системи даних, фотографій, інформації про випускників учбових закладів, військовослужбовців, військових частин та різних організацій немає навіть в базі ФСБ Росії.Не знаю...на мою думку кому потрібні дані пересічного громадянина? Та й коли буде потрібно, я думаю знайдуться і інші шляхи дізнатися інформацію про людину. Існує думка, що всі соціальні мережі створені саме спецслужбами з метою збору інформації про користувачів. Міф звичайно...але...

Навряд чи буде користувач соціальної мережі викладати свої паспортні дані, номера кредиток, декларації про доходи і таке інше, а хто, коли і де вчився — дізнаються і так, якщо буде потрібно.

Як би там не було, але такі сайти як Однокласники, Мой мир, Фейсбук вносять позитив в наше життя, знаходяться бувші однокласники, однокурсники, забуті родичі... Хтось може сказати, що на таких ресурсах сидять тільки ті, кому немає що робити, але на мій погляд краще уже нехай там «нічого не роблять» ніж за дрінками, тоніками та колесами в кабаках та по парках.

Звичайно, що для дітей потрібно обмежувати спілкування в соціальних мережах, слідкувати за тим з ким і про що вони переписуються, але й говорити що соціалки то зло — теж не варто.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Андрій(2)
Pavlofox(2)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору