Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Повінь в Кримську — позиція РПЦ

Дата: 18 липня 2012 Рубрика: Новини Росії Коментарі: Прокоментуй!

Хто дивиться телебачення, читає новини, відвідує інформаційні портали — той, напевне, знає, що в ніч з 6 на 7 липня в Кримську (Росія, Краснодарский край) сталася справжня екологічна катастрофа — страшна повінь, яка забрала людські життя, залишила без даху над головою та засобів до існування тисячі людей.

7,2 тисячі затоплених житлових будинків — така ціна прогулянки стихії по Геленджику, Кримську, Новоросійську та інших населених пунктах, є і людські жертви. Скільки достеменно загиблих — на разі не відомо, за одними даними декілька сотень людей, за іншими — декілька тисяч. Це дійсно страшно ... люди спали і не підозрювали, що це остання ніч в їхньому житті.Загиблі, поранені, зниклі безвісти — за словами очевидців, ця біда торкнулась практично кожну родину, практично кожен двір...

Глибока шана тим людям, які працювали над наданням допомоги постраждалим, тим, хто надсилав гуманітарну допомогу, тим, хто хоча б чимось допоміг... Я ніколи не сумнівався, що в нашому суспільстві є безкорисні, щирі, добрі люди. Лікарі та рятівники, які не спали по декілька діб, рятуючи людей ... їм низький уклін.

До написання цієї статті мене спонукала ШОКУЮЧА новина, яка стосується церкви і її служителів. Напевне в церкві, як і в кожному соціумі, існують порядні, вірні служителі Господа, але є і інша сторона медалі.

Священники РПЦ відмовились безкоштовно відспівувати загиблих під час повені!!! Люди, які залишились без житла і засобів до існування, змушені ховати своїх родичіві рідних без елементарних християнських норм та законів! Ховати найближчих без Божого благословення! Служителі Бога! Що ж Ви робите!

Священники, які клялися, приймаючи сан, клялися перед Господом вірою і правдою служити людям — вимагають гроші! І відвертаються, коли людина опиняється в біді! Куди ж тоді звертатись? В кого просити про допомогу? Атрофація, деградація, аморалізм — ось що відбувається в суспільстві! Чого ж ми дивуємось, що безкорисно ближній ближньому не допоможе, коли навіть священники вимагають ХАБАРІ! Іншими словами це назвати важко!

 ОСЬ ТАК ПОВИНЕН ВИГЛЯДАТИ СЛУЖИТЕЛЬ БОГА?А МОЖЕ ОСЬ ТАК?

ЧИ МОЖЕ ОСЬ ВІН? ЕТАЛОН СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЯ?МОЖНА І ВИПИТИ І ПІД ГРАДУСОМ ПОГАНЯТИ, З ПРАВООХОРОНЦЯМИ ПОБУТУЗИТИСЬ? ЦЕ СЛУЖИТЕЛЬ БОГА?

Боронь Боже Вас подумати, що всі священнослужителі такі! Ні! Є серед них багато порядних, щировіруючих людей, які сумлінно виконують свою клятву перед Господом. Я особисто знаю таких священників, з великої букви і низький їм уклін за те, що не розгубили духовність, віру в Бога і істинне своє призначення!

А священникам РПЦ хочеться сказати одне — схаменіться! Відспівайте та по-людськи поховайте людей!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Андрій(2)
Pavlofox(2)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору