Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Ціни на комунальні послуги поклали стареньку в могилу

Дата: 12 листопада 2012 Рубрика: Новини Росії Коментарі: Прокоментуй!

Те, що Україна, за рівнем прожиткового мінімуму населення, знаходиться в переліку найбідніших країн світу — далеко не секрет. Переважній більшості працездатного населення та пенсіонерам грошей вистачає тільки на сплату комунальних послуг та на хліб (і то не завжди з маслом). З другого боку, за даними корпорації Mercedes-Benz, саме в Україну продається чи не найбільша кількість автомобілів марки Mercedes еліт-класу. Нонсенс? Одні їздять на шикарних мерсах бізнес-класу, іншим заледве вистачає сплатити за комунальні послуги.

Та, виявляється, практично всі кошти на комуналку витрачають не тільки наші люди. В Росії ситуація не краща. Ціни на квартплату можуть не тільки шокувати та залишити «без штанів», але й в прямому сенсі слова — звести в могилу!

В Першоуральську (Російська Федерація) 70-річна пенсіонерка, отримавши рахунок на сплату комунальних послуг, не змогла владнати з серцевим нападом і ... померла!

Очевидці говорять, що її так і знайшли — мертвою з затисненою в кулаці квитанцією на квартплату. Мене це абсолютно не дивує, якщо ціни на житлово-комунальні послуги рівні пенсії — то що тут дивного? Старенька просто не витримала. Адже потрібно щось і їсти? Це, якщо говорити про пенсіонерів (хоча також не правильно, не тільки на їду повинні залишатись гроші).

А що робити молодим сім'ям? Що робити молодим спеціалістам, у яких немає папіків у парламенті чи у народних депутатах? Вихід один — вимирати. От і маємо новий виток еволюції... Про яке відродження нації можна говорити? Хто взагалі буде народжувати при такій економічній ситуації?

От нещодавно закінчились президентські вибори у США. Результати були відомі через добу, і це при населенні країни біля 300 мільйонів. У нас же, при 37 мільйонах зареєстрованих виборців, голосувало з яких дай Бог половина, тиждень не могли порахувати. А відношення населення до виборів — це вже не порівняти. Американці вважають це одним з найбільших свят, адже він громаданин і робить свій вибір. А у нас? В Україна навіть День Незалежності не всі святкують.

Можливо проблема в патріотизмі? Не в тому, який на словах, а в тому, який в серці? Багато говорять про те, що там рівень життя зовсім інший. Так, звичайно, але країну будують люди! Рівень життя кращий, але й відношення до «свого» стоїть на першому місці! Будь-який громадянин США скаже з гордістю: я — американець! У нас, переважна більшість «патріотів» не те що так не скаже, вони українську мову практично не розуміють.

Що тоді говорити про соціальний захист простого українця? Світом керують гроші та персональна вигода. А люди мруть від одного вигляду рахунку за квартплату. І не важливо, в Україні це чи в Росії — страшний сам факт. Дивіться відео.

От так і ми живемо. Хтось купує шикарні Мерседеси за державний кошт, а хтось платить останні копійки за квартиру, та ще й залишається винен...

За інформацією сайту ТАУ: www.shownewstv.ru


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Андрій(2)
Pavlofox(2)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору