Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Новий податок в Україні — податок на дощ!

Дата: 25 жовтня 2012 Рубрика: Новини України Коментарі: 2 коментарі

Нещодавно, почув по телебаченню новину — в Україні запроваджують новий податковий збір: податок на дощ! Відтепер, при сильних опадах підприємці столиці будуть змушені платити кошти. Чому? Пояснення дуже просте — очисні та каналізаційні споруди Києва в аварійному стані, а грошей на їх модернізацію немає.

Тому відповідними структурами було прийняте рішення змусити підприємства, які мають власне виробництво та використовують каналізацію, при надходженні великої дощової води сплачувати ще один податок — податок на дощ.

Як реагувати на таке нововведення влади — я навіть і не знаю. Ми вже платимо один податок — податок на утримання доріг, але в якому стані наші дороги? Чи не буде такої ж ситуації з «дощовим податком»? Чи не осядуть кошти на ремонт каналізаційних мереж в широких кишенях?

Фантазія у наших чиновників розігралась не на жарт. Що на черзі? Податок на сон? Податок на повітря? І хоча цей податковий платіж стосується тільки підприємств, які користуються каналізаційними комунікаціями, в майбутньому, чи не торкнеться він пересічних українців? Адже в своїх квартирах ми також використовуємо каналізаційні мережі, які далеко не в ідеальному стані. А держава немає грошей на їх утримання.

Заробітна плата народного депутата складає 30-40 тисяч гривень, плюс доплати та премії, службові автомобілі, депутатська недоторканність і т.д., а грошей в бюджеті все рівно немає. Я глибоко сумніваюсь, що народним обранцям затримують виплату зарплати. А пенсії? З якими пенсіями виходять на заслужений відпочинок нардепи? А грошей в бюджеті все рівно немає...

Скоро весь світ буде дивитись на Україну, як на мультиплікаційний фільм. Пригадуєте? Герої «Чиполіно» також платили податки за «сильный дождь», за «проливной дождь»... А жити стає все краще і краще.

Я можу помилятись, можду щось не розуміти, але, на мій погляд, податок «на дощ» — це вже перебір.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Новий податок в Україні — податок на дощ!" 2 коментарі

 1. Sjvo коментує:

  очисні та каналізаційні споруди Києва в аварійному стані, а грошей на їх модернізацію немає." — в м. Харкові така ж самісінька історія! Відбуваються точечні ремонти. Буває по декілька разів за рік в одному і тому ж місці.

  • Олег Волощук коментує:

   В тому то і справа... Якби ж то ці гроші йшли дійсно на ремонт комунікацій. Особисто мене, як казав герой радянського фільму, «Терзают смутные сомнения»...

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (16)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Pavlofox(2)
Павло(2)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Сергій(1)
Спільнота блогу
Вгору