Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Евро 2012 закінчиться — ціни піднімуть

Дата: 19 червня 2012 Рубрика: Новини України Коментарі: Прокоментуй!

Залишилось буквально 2 тижні до закінчення Євро 2012. Хтось може сказати — ну нарешті... Натовп туристів роз'їдеться, на вулицях стане спокійніше і чистіше. Воно звичайно що так, але після чемпіонату на нас чекають подарунки. Дуже багато підприємців не отримали очікуваних прибутків від туристів, адже їх приїхало набагато менше ніж очікувалось, не заповнились кемпінги та наметові містечка, ооганізовані для заморських гостей. Не продавались «на ура» символіка та сувеніри, единими рентабельними пректами були фан-зони. Не дивлячись на це, для нас готують ще один сюрприз.

З 1 липня 2012 року планується підняття цін на електроенергію, яка буде спожита понад встановленої норми, в декілька разів. Як відомо, зараз встановлена норма споживання електроенергії — 800 кіловат/годин на місяць.
З 1 липня спожиті кіловати понад встановлену норму будуть нам коштувати 0,9576 гривні або $ 0,12. Обгрунтовують це тим, що підвищення вартості електроенергії необхідне державі для відновлення кредитування від МВФ. Звичайно...адже в цьому році нас чекають вибори, відповідно кредитні кошти необхідні, от тільки кому?

Так що, шановні наші читачі, любите Ви футбол чи ні, дивились Ви матчі Євро 2012 чи ні, але платити за це будете. «Любиш кататися, люби і саночки возити» — як говорить одне відоме прислів'я.

Не досить того, що наші лікарі рятували від біди насмерть упившихся нашою горілкою турків, так ще й платити за це будемо зі своєї кишені.

Пов'язане підвищення цін з Евро чи ні — судити Вам, але погодьтесь, виглядає все дуже цікаво.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(2)
Павло(2)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Pavlofox(1)
Сергій(1)
Спільнота блогу
Вгору