Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Німеччина називає українок повіями

Дата: 23 червня 2012 Рубрика: Новини України Коментарі: Прокоментуй!

В кожній країні світу, в кожній державі, в кожному суспільстві є свої герої, визначні особистості, позитивні сторони...але й існують свої покидьки. Від цього нікуди не дінешся. Я щиро поважаю всі держави, всі національності, які проживають в Україні і ніколи не судив по декількох представниках про націю в цілому. Але те, що вчудили німці ... ну це вже ні в які ворота...

І це не підслухана розмова десь в пабі чи ресторані за склянкою шнапсу, таку (мягко кажучи) витівку дозволило собі німецьке видання Bild am Sonntag.
Країна повій — так назвав нашу державу журналіст цієї газети. Звичайно, що наша діаспора і посольство моментально зреагували на це і планують прийняти міри...але, слово не горобець.

Ганьба журналюзі, який написав таке, ганьба головному редакторові Bild am Sonntag, який пропустив це в друк, ганьба керівним органам Німеччини, які не заборонили таку публікацію.

Україну і Німеччину давно пов'язують економічні і політичні відносини, скільки років наші війська базувались на їхніх територіях (в колишній НДР), а тепер вискочка-писака дозволяє собі таку писанину.

Я не збираюсь шукати винних, хто спровокував цю публікацію, як уже говорилось, свої «падшие женщины» є в кождній державі і нації, і німці не виключення. Ми ж не говоримо, що всі німкені повії, тому що «Дас ист фантастіш» — їхня коронна фраза!

Десь тут може є вина наших феміністок, все ж таки потрібно було бути стриманішими, але це не виправдання для Bild am Sonntag. Хоча керівництво видання потім вибачалося, посилаючись на те, що журналіст просто не правильно зрозумів вислів наших дівчат, але,як би там не було, Німеччина дуже сильно нас образила!

Особисто мене це зачепило. Наші жінки найкращі і найкрасивіші, це не тільки моя думка, про це говорять у всьому світі. Але... німець-німцем...


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Павло(6)
Pavlofox(4)
Ad60(4)
MrVigner(3)
Андрій(3)
Ром@н(1)
Олександр(1)
Пан П(1)
Спільнота блогу
Вгору