Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Слухаєш російську музику? На звільнення!

Дата: 28 червня 2012 Рубрика: Новини України Коментарі: 2 коментарі

Напевне, кожен з нас, хто хоча б раз в житті їздив в маршрутних таксі, знає, що улюблена музика водіїв — це шансон. Ну так повелось))). Чомусь практично в кожному маршрутному автобусі лунає блатна лірика. Ви не подумайте, я нічого не маю проти шансону, поважаю смаки і вподобання кожної людини. Хочу Вам розказати про цікавий випадок, який стався у Львові і «камнем преткновения» була якраз таки музика.

Як відомо, Львів — це місто, де надзвичайно дбайливо та з великою повагою ставляться до всього українського, бережуть традиції та мову і це не дивно, адже Львів — можна сказати, столиця Західної України.Але випадок, який стався у львівській маршрутці мене просто вразив. Чесно сказати, я не знав спочатку, як реагувати, тому представляю цю подію на Ваш розсуд.

А сталось ось що.

Ірина Фаріон, депутат обласної ради, їхала собі по справах у маршрутці (депутат і в маршрутці! Чудасія!), водій якої лабав собі російську музику (напевне шансон).

Чи то він дуже голосно ввімкнув, чи то щось в пісні депутатові не сподобалось, але, як би там не було, Ірина Фаріон попросила водія вимкнути музику, мотивуючи це тим, що обласна рада ввела заборону на музичний супровід в рейсових автобусах на території Львівщини. На що водій зреагував, притаманним багатьом українським водіям, хамством.

Мовляв, мені взагалі по-барабану ваші укази та постанови, моя маршрутка — що хочу те і роблю і не вимкнув музику. Ірина Фаріон відповіла по-депутатськи))). Вона звернулась зі скаргою в комісію з транспорту Львівської Обласної Ради, посадовці подумали і вирішили звільнити водія! І щоб іншим водіям це було уроком, комісія постановила провести рейд по автобусах і маршрутках на предмет виконання ухваленої заборони.

Коли звільнення водія підтвердилось, Ірина Фаріон сказала буквально слідуюче: «...І так буде з кожним, хто знехтує українською мовою!»

Ось так був покараний водій, який знехтував українською мовою і проханням депутата. Звичайно можна говорити, що це занадто, за це не звільняють і т.д., але, знаючи рівень культури деяких водіїв і їхнє хамство — можна посперечатись, а може і не занадто? Може, все ж таки, давайте будемо цивілізованою, європейською і КУЛЬТУРНОЮ державою?


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Слухаєш російську музику? На звільнення!" 2 коментарі

 1. Олександр коментує:

  Всетаки краще у Львові слухати пісьню на українській мові.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Та діло, напевне, не в самій пісні, а в культурі поведінки). Та ще й на пані Ірину потрапив)). Згадую наших коломийських маршрутників — «пупці» планети)).

   Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Спільнота блогу
Вгору