Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

За хабар мера на нари!

Дата: 16 серпня 2012 Рубрика: Новини України Коментарі: 1 коментар

Нас, українців, вже не здивуєш новинами про хабарництво високих чинуш та дрібних посадовців, хабарі беруть практично всі. Варто тільки якомусь чиновнику дорватися до влади, як про чесніть, порядність та гідність моментально забувається. Періодично ми чуємо в новинах про затримання хабарників різного гатунку, від простих начальників до керівників управлінь та державних структур. Але про затримання мера міста, та ще й на такій величезній сумі — особисто я чув вперше. От де гроші крутяться!

А затримали мера міста Інкерман (АР Крим) на хабарі в 20 тис. доларів США та 100 тис. грн. Щось вони собі там з «подельніком» (який теж був директором одного з підприємств) провертали, але, як говориться, найшла коса на камінь і на черговій операції двох друзяк прийняли правоохоронці. Не допомогли ні понти, ні високі посади, ні круті зв'язки.

Але на цьому вистава тільки починалась. На допиті «високоповажний» бувший мер з криком «Банзай!» (це звичайно жарт) зірвався з місця, вихопив у слідчого кулькову ручку і встромив собі в око! Що він хотів цим добитись — невідомо. Встромляв би собі краще вже в ... якесь інше місце, щоб зразу на смерть. А так, відповідати все рівно прийдеться. До речі, за такі речі світить нашому самураю до 12 років зони, та ще й, напевне, з конфіскацією майна.

От варто нашим депутатам подумати про більш суворі міри покарання за хабарі. Біда його бери, коли хабар вимагають у підприємців за якийсь там дозвіл, тут 12 років вистачить. Але коли ця хабарницька морда (інакше не скажеш) вимагає гроші в хворих чи пенсіонерів за лікування, за пільги і т.д. — варто довічне вліпити, щоб не наживався на тих, хто і так найменш захищений в нашій державі.

От візьмемо, наприклад, Китай. Високорозвинута, сучасна країна, а за хабар — смертна кара! І не кому небудь, а екс-меру Пекіна Лю Чжихуа. Після цього, я думаю, багато хто з чиновників задумається — брати хабар чи ні. Жити то всім хочеться.

Мене завжди виносило відношення до посадових обов'язків наших керівників. Без «дай» неможливо вирішити ні одного питання. Хочеш мати вищу освіту? — «дай», хочеш нормальний рівень лікування? — «дай», хочеш влаштуватися на роботу, відповідно до своєї освіти та знань? — «дай». Найбільший шок викликає те, що сьогодні трапляються випадки, коли за влаштування дитини в дитячий садок, треба «дати»!

Тут треба щось вирішувати, адже так ми скотимось взагалі до того, коли за «дихнути» — треба буде «дати»!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "За хабар мера на нари!" 1 коментар

 1. Сергій коментує:

  Проблема в тому, що сам або з маленькою командою, де всі мають честь і гідність, режим не зламаєш, скоріше навпаки. Тому всі змінюються, приходячи до влади. Можливо боячись за свою сім'ю і набуті статки, а може щабель моральних цінностей не такий високий був.

  Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Ром@н(1)
Олександр(1)
Пан П(1)
Спільнота блогу
Вгору