Кінологічна гордість України — стаффордширський тер'єр — паркурист Трет

Дата: 18 січня 2013 Рубрика: Новини України Коментарі: 2 коментарі

Багата українська земля талантами не тільки в людській подобі :) . Тварини, наші брати молодші, дивують світову спільноту своїми можливостями та здібностями. Трет, чернівецьке чотирилапе чудо природи, скоро буде служити в прикордонних військах України тренером.

Мене надзвичайно тішить, коли я бачу віддані стосунки між людиною та домашніми улюбленцями, хоча упереджено ставлюся до моди мешканців багатоповерхівок утримувати бійцівські та сторожові породи собак.

В нашому будинку мешкає жінка, яка утримує в квартирі 5 собак та 2 чи 3 кішки. Я розумію любов до тварин, але такий зоопарк в звичайній «коробочці» — це вже занадто.

Але не про це мова. Трет, стаффордширський тер'єр, який демонструє надзвичайні здібності, заслуговує на повагу та щиру усмішку :) . Саме такі емоції викликав в мене ролик про чернівецького паркуриста.

Завдяки своїм акробатичним здібностям, Трет, ближчим часом, буде тренувати кінологічний відділ прикордонних військ України (добре, що не самих прикордонників :) ). Уявляєте? Вівчарки виробляють сальто, піруети, фляки, рондати ... ото було б видовище!

Велику повагу заслуговує і власник Трета. За його словами за тер'єра пропонували тисячі доларів, але продати друга він відмовився. Дай Бог йому та Третові довгих років життя та успіхів на службі :) .

Сьогодні дуже часто можна зустріти на вулицях породистих і уже напівпородистих собак. Нажаль, дуже часто люди купують тварин для розваги, як живі іграшки, а набридне — геть на вулицю. Непоодинокі випадки, коли собак чи котиків вивозили далеко від домівки та залишали, але, не дивлячись на це, тваринки продовжували РОКАМИ сидіти на тому ж місці з надією, що господар повернеться.

А господар не повертався... Напевно нам потрібно повчитися вірності та відданості в братів наших молодших, недарма ж говорять, що людина найжорстокіша істота, адже тільки ми, люди, можемо вбивати заради розваги та цікавого проведення часу. Тварнини ж, навіть найстрашніші хижаки, вбивають тільки через їжу та самозахист.

Але повернемось до Трета. Попоную Вам переглянути невеличке відео про цього чернівецького акробата, я отримав масу позитивних емоцій, чого і Вам бажаю.

Шануймося.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Кінологічна гордість України — стаффордширський тер'єр — паркурист Трет" 2 коментарі

  1. Валентина коментує:

    Спасибо, интересная и волнующая статья... классный песик!

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
  • Інтерв’ю (4)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (11)
  • Особисте (18)
  • Плагіни для Wordpress (15)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (21)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Анна(11)
Пан П(5)
Pavlofox(4)
Віктор Х.(3)
Валентин.(3)
Олександ.(2)
Марійка(2)
Ірина(2)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
52 / 0.432 / 58.18mb
Вгору