Львів на Великдень прийматиме гостей з східних регіонів України

Дата: 4 травня 2013 Рубрика: Новини України Коментарі: 7 коментарів

Всім доброго дня! Завтра Великдень — в повітрі вже чутно аромати ковбаски, паски та крашанок, всі вигладжують вишиванки та готуються до найсвятішого дійства — за ручки з дітками, з коханими, з сім'ями ми йдемо до церкви освячувати празнечні кошики. Львів, де надзвичайно шанують та бережуть українські традиції, вирішив провести дуже класну акцію «Великдень разом», яка організовується вже не вперше.

Львівська акція - Великдень разом

Суть її в тому, що львів'яни запрошують до себе в гості, на Великдень студентів з центральних та східних областей України, яким показують звичаї та традиції Львова, Західної України, як святкують Паску у нас. Звичайно, що гості в легенькому шоці, адже на Сході таких дійств немає і близько — святкують, звичайно, але такого настрою та трепетного відношення до цього свята східні регіони не відчувають.

На мій погляд — це дуже велика та блага справа і великий уклін організаторам акції, адже Україна у нас одна, всі ми живемо на одній землі та ніколи не були один одному ворогами. Всі, хто живе на Заході, не западенці та бандерни, а українці, всі, хто живе на Сході, не москалі та східняки, а українці!

Хтось і для чогось (в принципі — зрозуміло хто і для чого) намагається посварити між собою регіони України, розділити області та людей, натравити зневірений люд та посіяти злість і ворожнечу, але Львів доводить протилежне! Я гадаю, що ні одного злого слова про Захід не скаже гість з Донецька, побувавши у нас на Великдень!

Львів — місто з особливою аурою та настроєм, місто, в яке хочеться приїжджати знову і знову. Я обов'язково, як тільки випадуть вільні дні, відвідаю з дружиною столицю Галичини та Західної України, де в мене є пара добрих друзів, а нещодавно я познайомився з львівським блогером Павлом, з яким ми обов'язково повинні випити філіжанку знаменитої львівської кави.

До речі, Історичний центр Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті знаходиться найбільша кількість пам'яток архітектури в Україні. У 2009 році Львову надано звання Культурної столиці України. Місто періодично посідає чільні місця в рейтингах туристичної та інвестиційної привабливості — джерело: http://uk.wikipedia.org/wiki/

Львівські сім'ї з великим задоволенням приймають гостей з Харкова, Криму, Донецька, Одеси, Луганська і немає навіть натяку на неприязне відношення чи якусь ворожнечу, тим більше, що такий святий празник, як Великдень, вимітає з голови все погане та грішне, налаштовує на любов та праведні вчинки.

Якщо хтось спробує навести приклади, що ось там було те, там того побили чи вигнали, там ще щось сталось — друзі, я не заперечую, в будь якому суспільстві існують свої покидьки, які намагаються посварити людей та нав'язати свою (чи то пак — замовлену) думку та настрої. Але не варто судити по окремим представникам про всю націю.

Великдень — я переконаний, що практично всі українці з нетерпінням чекають цього свята, коли я був маленьким, то Паска асоціювалась в мене з найбільшою подією року, навіть новорічні свята не викликали такого трепету та особливого ставлення. І Львів робить величезну справу — єднаючи українців, пропагуючи любов до традицій та звичаїв, запрошуючи до себе в гості людей з інших областей України.

Цього року біля 150 гостей приїдуть до Львова на Паску і побачать, що на Заході панує любов, шана до українських традицій та релігії, що ніхто і ніколи не ділив Україну і я щиро переконаний, що саме такі події і наближують нас до розуміння — українці не вороги одне одному, всі ми живемо на єдиній землі і ділити нам немає чого!

Друзі, з відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляю Вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у Ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце палає любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ! Христос Воскрес!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Львів на Великдень прийматиме гостей з східних регіонів України" 7 коментарів

 1. Сергій коментує:

  Воістину воскрес!

  Приємно бачити, що навіть у свята Ви на забуваєте про своїх читачів та власний блог та ще спонукаєте до єднання, висловлюєтесь проти сепаратизму країни та нації!

  Щастя Вам та Вашій родині! Чудових свят Вам і всім українцям! Бо ми того варті! :)

 2. Валентина коментує:

  Зазвенят колокола весенние

  И надежды в нас проснутся вновь.

  ПАСХА -это праздник ВОСКРЕСЕНИЯ,

  Пусть воскреснут вера и любовь!

  Всіх зі світлим великоднем :arrow:

 3. Віталій коментує:

  Прийміть мої вітання з Великоднем!

  «Львів — місто з особливою аурою та настроєм, місто, в яке хочеться приїжджати знову і знову.» +100!. Я народився і виріс на Миколаївщині, останні 20 років живу на Дніпропетровщині, але Львів для мене особливе місто, рівних якому в Україні нема.

  А щодо самого заходу (в сенсі — події:smile:), при нормальній владі це було б на рівні державної політики на постійній основі, а так, на жаль, це швидше виняток ніж правило...

  • Олег Волощук коментує:

   Вітаю і Вас! Згоден, це виняток, але з таких винятків ... хто зна :smile:

 4. Сергій коментує:

  Місто Львів, здається, завжди варте уваги! Я, на жаль, не мав можливості його відвідати, але маю велике бажання і обов'язково побуваю там! Дуже багато чудового чув про це місто. Першочергово хотів би розділити відчуття від перебування в цьому місті зі своєю коханою.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (23)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Ігор(3)
Вітьок(1)
Іван(1)
Олена(1)
Олександ.(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
54 / 0.414 / 59mb
Вгору