Українців чекає новий податок — платити прийдеться за гаджети з Wi-Fi модулем

Дата: 25 липня 2013 Рубрика: Новини України Коментарі: 2 коментарі

Мої вітання! Дуже великий резонанс серед користувачів інтернет-мережі викликала новина про намір чиновників оподаткувати ввіз в Україну гаджетів з Wi-Fi модулем. Чому? Тому що, по-перше — трішки наші ЗМІ полюбляють сенсації і заголовки типу: «Новий податок на Wi-Fi» шокують будь-кого, а по-друге — ну скільки вже можна нас оподатковувати? Ми вже і так платимо за все, за що тільки можна собі вигадати.

Чим це загрожує рядовому користувачеві? Та власне ... тільки гаманцеві, коли Український державний центр радіочастот буде видавати спеціальні ліцензії на ввіз таких девайсів, то цей податок втопиться, скоріш за все, в ціну і покупець буде оплачувати, плюс до вартості телефону чи планшету, ще і цей «податок на Wi-Fi». І хоча розмір таких платежів буде не сильно високий, всього 10 грн. з одного гаджета, та приємного мало — обклали нас податками з усіх сторін.

Подейкують про те, що масове поширення Wi-Fi мереж призвело до виникнення проблем з наданням послуг бездротового інтернету у деяких провайдерів. Тут я посперечатись не можу — вдома, коли відкриваю ноут, бачу з десяток різних сіток тільки в своєму будинку, а от чи призводить це до перешкод — судити не берусь.

Особисто я, коли провели інтернет в квартиру, придбав собі Wi-Fi роутер і користуюсь бездротовим доступом, ну тому що зручно, тим більше — коли в тебе ноутбук. Але тепер, якщо Ви надумаєте придбати обладнання для Wi-Fi, очікуйте на підвищення ціни і хоча 10 грн. не дуже великі гроші, та переплачувати нікому не хочеться.

Податки, податки ... що тільки не вигадує уряд для наповнення бюджету. І до WebMoney причепилися, і з Вконтакті щось там не поділили, і навіть за наших заробітчан взялися, так що цей фінт — чергова спроба залатати дірки і казні, через які грошики тікають в невідомих напрямках. Грошики тікають, а пільги та з/п депутатів ростуть, шикарні автопарки перед державними установами не зменшуються, по закупівлях автомобілів марки Mercedes-Benz ми на перших місцях в світі, а люди живуть все гірше і гірше — дивина...

Також я читав, що такий збір планують ввести не на постійній основі, а всього на декілька місяців. Ось тут уряд просто загадав ребус, як так? Невже за 2-3 місяці Український державний центр радіочастот планує очистити мережі та полегшити життя інтернет-провайдерам? Чи це просто намагання «скосити» певну суму на якісь потреби? Взагалі незрозуміло.

Цікаво, а на що буде наступний податок? На сонячне світло? Чи на надто чисте повітря? А може на ходьбу по місту більше однієї години? Адже зношується покриття, значить треба платити. Маячня. На мій погляд вже достатньо нам податкових платежів, вже досить обкладати нас податками, обкладіть краще високими доходами, ми не будемо проти.

Всі ці дії нагадують агонію, адже зовнішній борг держави становить біля 140 млрд. доларів, а віддавати ці гроші потрібно, а з кого їх збивати збирати? Правильно, з нас, ми ж помовчимо, помовчимо і будемо платити ... поки що, я надіюсь.

Щоб трішки розбавити тему та настрій, пропоную Вам переглянути цікаве відео — посмішку гарантую :) .

Бажаю Вам хорошого дня, приємних вражень та всіх благ.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Українців чекає новий податок — платити прийдеться за гаджети з Wi-Fi модулем" 2 коментарі

  1. MrVigner коментує:

    Якщо знайдуться придурки які за «Яникевича» ще раз проголосують то ще й за наявнісь рук і ніг податок платити будемо.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
  • Інтерв’ю (4)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (11)
  • Особисте (18)
  • Плагіни для Wordpress (15)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (21)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Анна(11)
Пан П(5)
Віктор Х.(3)
Pavlofox(3)
Валентин.(3)
Олександ.(2)
Марійка(2)
Ірина(2)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
53 / 0.494 / 58.23mb
Вгору