Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Українські вишиванки — базар вишиванок в Коломиї признали найколоритнішим в Україні

Дата: 24 листопада 2012 Рубрика: Новини України Коментарі: 1 коментар

Надзвичайно приємно, коли про твоє рідне місто згадують у випусках новин, в публікаціях, в оглядах — особисто я від цього отримую величезне задоволення. От і нещодавно, телеканал ICTV не оминув своєю увагою бараз вишиванок в Коломиї.

А як все розпочиналось? Можливо хтось з коломиян пригадує. Всього декілька жіночок виносили свої роботи для реалізації. А сьогодні — найвідомиший в Україні базар з продажу вишиванок ручної та машинної роботи.

Сама праця майстринь ручної вишивки, скажу я Вам, це не просто «шию, шию, пошиваю...» — це дійсно важка та кропітка робота. Скільки часу, скільки сил та здоров'я іде на створення чергового шедевру — Ви собі просто не уявляєте. Тому не дивина, що у всьому світі завжди цінувалось ручне виконання вишиванки.

Чесно признатись, про такий масштаб продажу вишиванок в Коломиї я почув вперше. Звісно, про те, що в Коломиї продають вишиті сорочки я знав, але що б з таким розмахом... І надзвичайно приємно, що про це говорить ведучий телеканал в Новинах України.

Вишиванка - національна особливість, національний колорит, національна приналежність, тому українці в усьому світі цінують та носять вишиті сорочки. Візерунки вишиванок відрізняються, залежно від регіону України — але національним символом, національною гордістю вишиванка залишиться назавжди.

Так, придбати цю красу — задоволення не з дешевих, але воно того варте. Це Вам не джинси з Китаю чи капці з Індонезії — тут закладений величезний пласт праці та недоспаних ночей майстринь ручної вишивки. Тому не дивно, що 1500—2000 гривень за сорочку вважається нормальною ціною. Якщо робота зроблена дійсно якісно та на совість — так вона і оцінюється.

Пропоную Вам переглянути сюжет новин каналу ICTV (хто не бачив) та друзі, гордіться тим, що Ви українці, говоріть на рідній мові та поважайте національні традиції. Пам'ятайте, немає поганої країни чи поганої нації, всі національності світу мають чим пишатись — є погане керівництво, немає поганої Батьківщини  - є зневажливе відношення громадян до країни, де вони проживають.

 
Я щиро бажаю всім, хто займається українською національною вишивкою, міцного здоров'я, сили, для створення своїх неповторних шедеврів, та вдячних покупців і шанувальників їхньої майтерності.

Джерело — канал ICTV


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Українські вишиванки — базар вишиванок в Коломиї признали найколоритнішим в Україні" 1 коментар

  1. Люда коментує:

    Це безсумнівно найколоритніший ринок в Україні! Коли я вперше його відвідала, в мене просто розбіглися очі від розмаїття вишиванок.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Pavlofox(2)
Павло(2)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Сергій(1)
Спільнота блогу
Вгору