Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Як відключити оновлення теми на WordPress

Дата: 31 жовтня 2012 Рубрика: Технічні поради по WP Коментарі: 1 коментар

Постійне оновлення плагінів, шаблонів, самого WordPress річ, звичайно, дуже корисна. Виправляються помилки, додаються нові можливості, тому оновлювати плагіни та WordPress зайвим не буде. А от що стосується оновлення шаблонів — тут вже варто подумати. Справа в тому, що кожен веб майстер, хто створив свій сайт на WordPress, бажає зробити його унікальним та неповторним. Прикладає для цого максимум зусиль, перемальовує графічні елементи теми, міняє кольори, шрифти, додає щось своє і коли вирішує оновити шаблон, всі зусилля пропадають. Зовнішній вигляд сайту повертається до початкового стану. Адже автор теми вносить зміни в початковий вигляд шаблону і всі авторські та дизайнерські вкраплення власника сайту просто злітають.

Звичайно, що можна просто ігнорувати повідомлення в адміністративній панелі про те, що вийшло оновлення до шаблону, але багатьох це дуже напрягає, а автор теми не передбачує такої функції, як відключення повідомлень про оновлення. І якщо повідомлення про нові версії WordPress та плагінів можна відключити, порившись в коді, то з шаблонами справа інша. Код теми ніякого відношення до коду самої CMS немає, тому можливостями WordPress це не вирішити. Але, немає такого питання, на яке не було б відповіді.

Коли автор теми приймає рішення про додавання в свій шаблон чогось нового, відбувається запит на сайт теми по назві шаблону і видається повідомлення в адмінці про те, що вийшла нова версія теми. Такі повідомлення відображаються одразу ж при вході в адміністративну частину.

А тепер давайте подумаємо логічно, якщо запит на наявність оновлення теми здійснюється по її назві на сайт автора, значить що? Правильно! Необхідно просто змінити назву теми. Тоді при запиті на сайт автора шаблону ніяких повідомлень про оновлення нам виводитись не буде, адже такої теми і існувати не буде. Все дуже просто. Що для цого необхідно зробити?

Заходимо в розділ «Дизайн» та тиснемо на «Редактор».

В самому редакторі відкриваємо файл теми style.css та в самому верху шукаємо назву нашого шаблону.

Тепер просто до стандартної назви теми дописуємо будь-яке слово, тобто робимо назву теми унікальною.

І все! Зберігаємо зміни! Тепер, якщо у Вас було повідомлення про оновлення теми — воно зникне і надалі запити на нові версії шаблону будуть закінчуватись нульовим результатом. Тобто більше такі оновлення Вас турбувати не будуть, адже назву теми ми змінили і такого шаблону, по суті, просто не існує.

Ось так все просто, надіюсь комусь стане у пригоді.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Як відключити оновлення теми на WordPress" 1 коментар

 1. Валентина коментує:

  Спасибо Олег...пригодиться, правда я меняла название в фотошопе и никаких собщений в админку не приходило...возможно это зависит от автора шаблона... :oops:

  Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (16)
Кращі коментатори
fedun(3)
igor(1)
MrVigner(1)
Вгору