Кнопки соціальних мереж для блогу за допомогою сервісу Share42.com

Дата: 20 серпня 2013 Рубрика: Технічні поради по WP Коментарі: Прокоментуй!

Мої вітання, товариство! Кнопки соціальних мереж можна сьогодні зустріти практично на кожному ресурсі і це не дивно — взаємодія блогу з соціалками давно вже невід'ємний атрибут просування та розкрутки. Створюються спільноти блогів, голосування, кнопочки «Подобається», з цих спільнот приходять відвідувачі — SMO в чистому вигляді. В цій статті ми поговоримо про можливість додати кнопки поширення від соціальних мереж за допомогою легенького скрипта, без використання плагінів.

Працювати ми будемо з одним дуже класним сервісом, який і надає можливість використовувати такий скрипт — це www.share42.com. На сьогодні існує дуже велика кількість плагінів для WordPress, та не всі вони мають необхідний функціонал. Основними недоліками плагінів я вважаю швидкодію (все ж таки створюють певне навантаження на ресурс) і, в багатьох випадках, відсутність відомих соціальних мереж. Є, наприклад, класні додатки, але вони містять в собі закордонні соціалки, що нам не підійде.

Вмонтувати такі кнопочки в блог дуже легко, з цим справиться будь-хто, тому, без довгих вступів на роздумів «на тему», перейдемо до реалізації. Для початку — переходимо на сайт розробника www.share42.com і звертаємо увагу на перший пункт, де нам надають можливість обрати розмір та власне ті соціальні мережі, які нам потрібні.

Для прикладу — я обрав розмір 24×24, а для того, щоб виділити ті соціальні мережі, якими я користуюсь, затискаю кнопку Ctrl на клавіатурі і утримуючи виділяю потрібні мені кнопочки. В результаті повинна вийти наступна картина:

Дуже зручно ще те, що в розділі «Інше» можна також додати можливість «Роздрукувати», RSS та кнопочку «Наверх». Я цього не робив, але комусь може згодитись.

Другий пункт — налаштування самої панелі з кнопочками. Перше — це положення кнопок, вертикально чи горизонтально. Особисто я використовую горизонтальний варіант, тому що вертикальне положення (плаваюче) мені не зовсім подобається. Якщо Ви оберете, все ж таки, вертикальну панель — тоді Вам стане доступний пункт «Обмежити видиму кількість іконок».

Наступне — кодування сайту. Блоги на WordPress використовують кодування UTF-8, тому зупиняємось на цьому варіанті. Якщо Ваш ресурс кодується іншим методом — обираєте своє. Додати іконку сайту Share42.com — по бажанню, я не додавав.

Далі — «До вашого сайту підключений jQuery». Якщо Ви не впевнені в тому, чи є така технологія на блозі — не ставте нічого. Взагалі, навіть при наявності цієї технології, можете позначку не ставити, працювати буде і так. Для чого цей параметр ввели — не зрозуміло.

Третій і четвертий пункти можна об'єднати — тут ми встановлюємо скрипт на свій блог.

Перше — завантажуємо архів з готовим скриптом на свій ПК і розархівовуємо.

Далі — завантажуємо теку share42 на свій блог (я поклав її просто в корінь сайту) і у графі «Вкажіть шлях до цієї папки» прописуємо повних шлях до завантаженої теки share42 (наприклад, http://webdigest.com.ua/share42/).

Після цього у Вас з'явиться можливість перевірити правильність шляху — можете скористатись.

І останнє — обираєте систему управління своїм ресурсом. Ось що вийшло у мене:

Після всіх цих маніпуляцій опускаємось трішки нижче і бачимо готовий код, який нам потрібно вбудувати в сторінку чи в шаблон посту.

Копіюємо цей код і давайте подумаємо, а де ж найкраще розмістити наші кнопочки? Якщо це можливість поширити Вашу статтю, то логічно буде вставити їх після кожного посту, тобто в шаблон сторінки, яка відповідає за окрему публікацію.

Як правило, за вивід повного посту в шаблоні WordPress відповідає файл single.php — йдемо в майстерню, Дизайн — Редактор і шукаємо цей файл в переліку.

Далі, в цьому файлі визначаємо — де виводиться сам текст посту. Як правило, за вивід тексту статті відповідає шматок коду:

ось після нього ми і вставляємо код наших кнопочок.

Зберігаємо зміни і дивимось на результат. Якщо все зроблено вірно, то після кожної публікації Ви побачите обрані іконки.

Щоб надати кнопочкам такої напівпрозорості — повертаємось на сайт www.share42.com та копіюємо запропонований стиль.

Далі — переходимо в Майстерні в Дизайн — Редактор і в файлі стилів style.css (або style.php — в кого яка тема), в будь-яке місце вставляємо отриманий стиль для наших кнопочок. Зберігаємо зміни і милуємось результатом.

На мій погляд — це найоптимальніший варіант використання можливості поширення Ваших публікацій в соціальні мережі. Таким чином — ми обходимо важковагові плагіни, а вирішуємо завдання за допомогою легенького скрипта.

Основна перевага цього методу в тому, що Share42.com містить всі популярні соціальні мережі, дуже простий в установці та не навантажує ресурс. В парі з кнопками Like від Вконтакті та Facebook — маємо дуже ефективне джерело додаткового трафіку на свої блоги.

Встановлюйте, тестуйте та популяризуйте свої ресурси в соціальних мережах. Бажаю Вам приємної роботи та вдалого інтегрування Share42.com.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (24)
Останні коментарі
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Валентина до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Ольга до Використовуємо звичайну флешку в якості оперативної пам'яті на OC Windows
 • Vlad38 до Використовуємо звичайну флешку в якості оперативної пам'яті на OC Windows
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Павло(4)
Vlad38(2)
Валентин.(1)
Ольга(1)
Pavlofox(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
52 / 0.403 / 58.06mb
Вгору