Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Важливе SEO налаштування — виправляємо глюк шаблону для All in One SEO Pack

Дата: 27 травня 2013 Рубрика: Технічні поради по WP Коментарі: 2 коментарі

Привіт, друзі! Читаючи різні блоги та ресурси, я зустрічав таку думку, що для блогу сео не є важливе, що можна взагалі забити на всілякі seo плагіни і різні постійні посилання. Ну що ж — в кожного своя думка, свій шлях і своє бачення розкрутки та оптимізації ресурсу, особисто я вважаю, що налаштування сайту під пошукові запити, правильні посилання та інші оптимізаційні моменти вкрай важливі, тому залишаюсь прихильником seo оптимізації блогу.

В цій статті ми з Вами поговоримо про поширену помилку деяких WordPress тем, яка не дозволяє правильно працювати найпопулярнішому плагіну для WordPress — All in One SEO Pack. Саме про баг шаблонів, а не про глюки плагіну, сам додаток працює пречудово і без збоїв.

Отже, в рамках послуги Skype-консультація звернувся до мене читач, в якого ніяк не хотів працювати плагін All in One SEO Pack. Все він вірно робив, мета прописував, але виводити ці тайтли, описи і ключі додаток не хотів. При правильній роботі плагіну, Ви повинні в коді будь-якої сторінки спостерігати такий блок, який показує Ваші сео налаштування.

Якщо такі дані у Вас є — значить плагін працює і все окей (також роботу плагіну можна перевірити по заголовках публікацій чи блогу), якщо ж такого блоку немає (або заголовки не змінились) — значить  щось не те і скоріш за все з темою.

Дуже багато користувачів завантажують шаблони для своїх блогів з інтернету і не завжди ті сайти, на яких розміщені теми, можуть відповідати за їх коректну роботу. Тому, читайте далі уважно статтю і застосовуйте поради на практиці.

Коли ми вже проблему вирішили, я переглянув англомовний FAQ до плагіну і знайшов момент, на який ніхто уваги не звертає. Це нормально, адже практично ні один блогер чи вебмайстер не читає різні інструкції, ну хіба коли щось починає глючити. Там чорним по-білому написано наступне:

Переклавши цей текст ми бачимо, що за роботу плагіну відповідає шматок коду

 ?php wp_head(); ?>

відсутність якого в шаблоні і унеможливлює роботу плагіну All in One SEO Pack.

Як цю помилку виправити? Та все дуже просто, відкриваєте редактором Notepad++ файл header.php, який є в кожній темі, та між тегами 

, перед закриваючим , вставляєте вищезгаданий код. Після цього плагін All in One SEO Pack запрацює і всі мета-теги будуть відображатися.

Взагалі, для чого вводити всі ці описи і ключові слова? Ми повинні вказати пошуковим системам, якому саме змісту і якій тематиці відповідає наша стаття (або блог в цілому). Побутує думка, що сео для блогу непотрібне — десь я читав навіть статтю про те, що от на такому то ресурсі, який має вже він народження 8 чи 9 років, декілька тисяч відвідувачів і власник взагалі не переймається seo.

Скажу одне — це така собі теорія великої кількості. Якщо на ресурсі за 8 років назбиралось декілька тисяч статей, то навіть по 1 відвідувачу за якимись низькочастотними запитами — вже маємо хороший результат. Але ... 8 років! Якщо б власник ресурсу використовував елементарні прийоми оптимізації, то за такий термін він би мав не декілька тисяч, а декілька десятків тисяч відвідувачів на добу.

Тому обирайте самі, що Вам більше до душі. Про першочергові кроки та оптимізацію блогу ми говорили в статті про сео. Прочитайте і Ви побачите, що не такий страшний звір, як його малюють. Достатньо просто зрозуміти принципи оптимізації і все стане на свої місця.

Оптимізувати динамічний блог набагато легше, ніж якийсь комерційний ресурс, тут все простіше. Вам необхідно просто засвоїти 3 моменти: пошук запитів, під які писати статті, правильне заповнення мета-тегів в плагіні All in One SEO Pack та внутрішня перелінковка.

Засвоїте це — Ваш блог буде мати успіх. Але ... для успіху, окрім сео та інших моментів, надзвичайно важливе Ваше відношення до свого блогу. Будете любити свою справу — буде результат.

Бажаю Вам успіхів та високих досягнень.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Важливе SEO налаштування — виправляємо глюк шаблону для All in One SEO Pack" 2 коментарі

  1. ML коментує:

    :grin: це ж тре так «завтикати». Розробнику теми тре щиглів надавати

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Сергей(2)
петро(1)
Спільнота блогу
Вгору