Як відключити всі плагіни на WordPress, якщо немає доступу до адмін-панелі блогу

Дата: 16 грудня 2013 Рубрика: Технічні поради по WP Коментарі: 6 коментарів

Мої вітання! Сьогодні я хочу розглянути ситуацію, яка може виникнути практично на кожному блозі внаслідок некоректної роботи деяких плагінів для WordPress. Поширений випадок — відсутність доступу до адмінки, Ви заходите за адресою /wp-login.php чи /wp-admin, а замість форми авторизації виникає біла сторінка і зайти ніяк не виходить. В 90% випадків — це помилка в роботі плагінів і нам необхідно відключити той додаток, який і впливає на появу такої помилки.

Буквально вчора до мене звернувся користувач, в якого саме така проблема і виникла — замість форми входу з'являється біла сторінка і нічого далі зробити він не міг. На запитання — які дії проводились і що він встановлював, користувач відповів, що інсталював декілька плагінів, після чого доступ в адмінку просто зник. Відповідно, потрібно було деінсталювати ці додатки і перевірити, який саме плагін відмовляється коректно працювати.

Здавалося б — що може бути простіше? У звичайній ситуації — так воно і є, все дуже просто — деактивував додатки і все, але тут випадок трішки інший — зайти в адмінку можливості немає, тому давайте розглянемо декілька варіантів, якими можна скористатись для виправлення цієї помилки без доступу до адмін-панелі WordPress блогу.

1. Якщо ми знаємо, який плагін «глюкнув» наш блог.

Заходимо через FTP-клієнт в папку /wp-content/plugins і просто видаляємо ту теку, яка відповідає за наш плагін. Наприклад за плагін контактної форми Contact Form 7 відповідає папка contact-form-7 і т.д. Видалили і WordPress автоматично деактивує плагін і прибере всі згадки про нього.

Після цього Вас пустить авторизуватись в адмінці і продовжити роботу.

2. Якщо ми не пам'ятаємо, який саме плагін заглючив — працюємо через FTP.

Тут також немає нічого складного — заходимо через FTP-клієнт в корінь блогу, потім в папку wp-content і шукаємо теку з усіма плагінами — це папка plugins.

Далі ми просто папку plugins перейменовуємо будь-як, наприклад stop.plugins — в такому випадку деактивуються абсолютно всі плагіни на блозі. Тепер ми зможемо спокійно зайти в адмінку і,вмикаючи плагіни по черзі, визначити винуватця нашої проблеми.

3. Якщо ми не пам'ятаємо, який саме плагін заглючив — працюємо через phpMyAdmin.

Цей варіант трішки складніший, але також може стати в пригоді і мені особисто більш подобається. На кожному хостингу є можливість через phpMyAdmin редагувати свої бази даних, тому заходимо в phpMyAdmin.

Відкриваємо свою базу даних і в переліку таблиць шукаємо таблицю wp_options, в якій знаходимо поле active_plugins.

Натискаємо на олівчик «Редагувати» на цьому рядку і змінюємо значення a:27 на a:0, себто вимикаємо всі активні плагіни.

Цей варіант може здатися трішки складнішим, але як на мене — він більш технічно коректний, власне нічого надскладного тут немає — зайти в phpMyAdmin, знайти свою базу даних, в таблиці wp_options знайти рядок active_plugins і змінити значення 27 (це у мене 27 активних плагінів, у Вас значення буде іншим) на 0 — вимкнути всі активні додатки.

Тепер Ви також спокійно заходите в адмінку і по черзі аналізуєте, який плагін заважає роботі блогу.

Тут я хочу наголосити, що такі методи доцільні тільки тоді, коли в адмінку не пускає саме кривий плагін, але, як свідчить досвід — 90% (а може і більше) помилок виникнення білої сторінки, замість форми авторизації, пов'язані саме з кривою роботою додатків.

Пам'ятайте, що більшість помилок виникають внаслідок наших дій, тому все можна виправити і все виправляється. Але, щоб не жалкувати потім — попіклуйтесь про резервне копіювання свого ресурсу, адже відновити набагато легше, ніж створювати все з нуля.

Бажаю Вам якомога менше помилок та проблем в роботі, будьте акуратними і гарного Вам дня!

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Як відключити всі плагіни на WordPress, якщо немає доступу до адмін-панелі блогу" 6 коментарів

 1. Pavlofox коментує:

  Мене декілька разів рятував спосіб описаний у статті під номером один.

  Відповіcти
 2. Віктор Хільчук коментує:

  Я теж першим способом користувався. Але в мене тоді виник один нюанс — плагін передбачав ручну вставку якихось кодів в шаблон сайту. Я про це забув... В адмінку то зайшов, але потім ще хвилин 10 думав чому замість публікації білі сторінки :-D Лишень потім згадав що треба код з шаблону видалити...

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Ну так, перший варіант найпростіший, якщо знаєш який саме плагін поклав адмінку :grin: Тут був варіант, коли невідомо було який саме, прийшлось всі відключати.

   Відповіcти
   • Віктор Хільчук коментує:

    Таке, як правило, буває після оновлення плагіну. А який саме оновлював то знаєш =)

    Хоча деколи і одночасно пару плагінів оновлюється... То тут вже вгадувати треба.

    Відповіcти
 3. Ігор коментує:

  Хороший метод з деактивацією плагінів в базі даних. Дякую.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   На здоров'я, мені цей варіант теж більше подобається :grin:

   Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (23)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Анна(11)
Пан П(5)
Віктор Х.(4)
Pavlofox(4)
Валентин.(3)
Ігор(2)
Олександ.(2)
Марійка(2)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
52 / 0.421 / 58.95mb
Вгору