Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Шикарна безкоштовна українська тема для WordPress — Traction

Дата: 20 травня 2013 Рубрика: 2 колонки Коментарі: 14 коментарів

Доброго дня, друзі! Все частіше і частіше мені потрапляють в руки просто суперові теми для WordPress, які я з величезним задоволенням перекладаю на українську мову для Вас. Я не обираю будь-які шаблони, а тільки ті, які тестував або використовував особисто в своїх проектах, тому можу гарантувати — що теми, які Ви знайдете на моєму блозі, дійсно класні та заслуговують на увагу.

Українська тема для WordPress - Traction

Сьогодні у нас не тема, а просто витвір мистецтва! Хоча я не дуже сильно люблю темні шаблони, але тема Traction просто зачаровує та захоплює. Варто сказати, що шаблон для WordPress Traction з серії преміум тем, тому випускається в двох варіантах — платний (про) і безкоштовний. Ми розглянемо безкоштовну версію, яка, навіть в своєму free варіанті, перевершує більшість безкоштовних тем, які Ви можете знайти на теренах інтернет мережі.

Тема Traction одразу привертає увагу насиченістю кольорів та багатим виглядом палітрових відтінків, здавалося б — звичайні кольори, але коли придивишся ближче — відчувається благородство та статність, ось такі характеристики зовнішнього вигляду приходять на думку. Описувати скін шаблону я довго не буду — Ви все побачите в демо, але скажу одне — тема класна, стильна, багата, насичена, виглядає просто на всі 100%.

Хоча безкоштовна версія Traction трішки обмежена по функціоналу — тем з такими можливостями знайти дуже важко. Всі налаштування шаблону розміщені в консолі управління темою, яка дозволяє персоналізувати цей шедевр під свої потреби.

Консоль управління темою Traction

Ті функції, які не доступні в безкоштовному варіанті теми, можна спокійно підредагувати через код шаблону, але це вже для обізнаних користувачів. Основні ж налаштування доступні в панелі управління та позначені «підтримуються в безкоштовній версії» або «підтримуються частково».

Слайдер — одна з основних фішок теми Traction, редагується вручну, через файл featured.php, де все розписано покроково, тому налаштувати цю функцію зможе кожен користувач, достатньо тільки бажання та редактора Notepad++.

Для яких блогів підійде цей шаблон? На мій погляд, амплітуда застосування української теми для WordPress Traction — дуже широка. Це може бути і персональний блог, і блог-візитівка, і сайт проекту, продукту ... все обмежується тільки потребами та фантазією.

Скажу чесно — цей шаблон стояв у мене на Endels, я його довший час тестував, редагував для одного проекту — тому сміливо можу Вам порекомендувати саме цю тему. Опцій, які доступні в безкоштовному варіанті, вистачає з головою, а для тих, хто знає css, php — внести правку в код можна дуже легко.

Я впевнений, що ті користувачі, які розпочинають створення блогів, вхопляться за цей шаблон і в українській локалізації, для українських блогерів, тема Traction просто мусить існувати.

Також мене надзвичайно тішить, що в шаблоні продумана форма коментування, я дуже не люблю оті стандартні, сірі форми, які можна побачити в дефолтній темі і ще в деяких інших. Traction, як і всі поважаючі себе шаблони, має свою форму коментування з підпискою по RSS.

Я також збираюсь переодягнути Вебдайджест, вже придбана тема для блогу і відбувається тестування та налаштування на локальному сервері. Основна причина зміни шаблону — розмір та орієнтація теми, я вирішив одіти блог в шаблон з фіксованою шириною.

А ще одна причина — запуск нового проекту (про який Ви скоро дізнаєтесь), якому гумова тема підійде як найкраще, тому я і вирішив — дати блогу нове обличчя, а цю тему передати в спадок новій ідеї.

Одним словом, друзі, дивіться демо, оцінюйте тему та завантажуйте для своїх потреб. Я переконаний, що український шаблон для WordPress Traction, сподобається багатьом і знайде своє застосування на Ваших блогах.

demo
download

Бажаю Вам успіхів, натхнення та вдалих проектів.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Шикарна безкоштовна українська тема для WordPress — Traction" 14 коментарів

 1. Максим коментує:

  Олег добрий день!Я завантажив тему Traction,но чомусь не робить слайдер.Пробував редагувати текст — вийшло ,а не переключае картинкі.Дякую.

  • Олег Волощук коментує:

   Блог у Вас на локальному сервері чи на хостингу? Якщо на хостингу — вкажіть адресу, я подивлюся.

   • Максим коментує:

    Да ні — ще на локальному сервері.

    • Олег Волощук коментує:

     Тоді скиньте мені на пошту файл featured.php — я подивлюся що там не так.

     • Максим коментує:

      Добре.

      • Олег Волощук коментує:

       Максим, можете не переживати, я протестував тему на локальному сервері — слайдер дійсно не працює.

       Але не переймайтесь — локальне середовище все ж таки не хостинг, тому такі речі як слайдер — можуть не працювати. В мене в поточній темі на локалці слайдер також не функціонував.

       Перенесете на хостинг — запрацює. Пітвердження в демо цієї теми, на реальному хості все буде працювати.

 2. Максим коментує:

  А ще питання — можно лі добавити ще пару слайдів через файл featured.php , або якімось другим способом.Дякую.

  • Олег Волощук коментує:

   Теоретично можна, але прийдеться залізати в код, прибирати праву частину слайдера, адже саме на 3-х він елементах побудований. Тоді буде просто автоматична зміна картинок ... ну це в теорії, сам не пробував, потрібно кодувати.

 3. Максим коментує:

  Дякую — питань нема!

 4. Максим коментує:

  Олег — ще одно питання по Traction. В слайдері е кнопочка «далі»,але коли нажимаеш — ничого не происходить.Мабудь треба прив"язати цю кнопку до якогось текста,але як?

  Дякую. :|

  • Олег Волощук коментує:

   Під кнопку Далі в файлі featured.php потрібно прописати URL статті, до якої відноситься слайд. Тоді відбуватиметься перехід на потрібний матеріал.

 5. Максим коментує:

  Дякую — буду намагатись!

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (16)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(1)
Pavlofox(1)
Сергій(1)
Ad60(1)
Спільнота блогу
Вгору