Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Класна українізована блогова тема для WordPress — Mimoza

Дата: 27 липня 2013 Рубрика: 2 колонки Коментарі: 4 коментарі

День добрий, товариство! Сьогодні я хочу представити Вам просто цяцькований шаблон для WordPress з такою квітучою назвою — Мімоза. Відверто кажучи, назва цієї теми асоціюється в мене аж ніяк не з рослинністю, на думку одразу спав смачнющий салат, але не думаю, що саме кулінарний зміст закладали в ім'я шаблону його розробники, тим не менше — тема дійсно варта уваги. Я довго шукав «одяг» для одного проекту і зупинився саме на Мімозі, але потім згадав, що в «загашниках» лежить одна авторська річ, яку я придбав колись у розробника, тому віддаю Вам цю тему в користування.

Шаблон mimoza

Шаблони такого плану зараз надзвичайно популярні — інтегровані соціалки (які можна замінити на свої), багато місця під банери (для партнерок), блок з обраним відео і "цвях програми" — слайдер з популярними записами. Здавалося б — Mimoza нічим особливим і не відрізняється, але мою увагу привернув темний фон сайдбару та легкий, повітряний background основного контейнера — співвідношення кольорової гами дуже вдале і візуальне сприйняття теми на висоті.

На відміну від інших тем для WordPress такого типу, тут чудово пророблені та промальовані графічні елементи, ніщо не з'їжджає, не перекошується, не вилазить — все чітко та якісно. Контейнер для статей на світлому фоні чудово відтіняється від темного сайдбару, який, в свою чергу, не губиться на фоні світлих кольорів, як на мене — дуже вдале рішення.

Для тих користувачів, хто планує монетизувати свій блог за допомогою контекстної реклами та партнерок — WordPress тема Mimoza дає волю — місце під великий банер в шапці:

та простір для фантазії в боковій колонці, де вбудована можливість додавати стандартні 125-ки.

Популярна фішка слайдера обраних записів, яку полюбляють користувачі, також реалізована на відмінно. Якщо ж Ви не бажаєте використовувати ротацію зображень — в адмінці wordpress теми Мімоза можна це легко відключити. Але саме слайдер і надає цій темі оригінальності та сучасності.

mimoza

Шаблон Mimoza я перекладав для своїх потреб, тому панель управління темою залишилась на російській мові, врахуйте, якщо це для Вас принципово. На сторінках буде виводитись тільки українська, але саме управління я не перекладав.

В меню теми для WordPress Mimoza реалізовані випадаючі пункти, тому нічого додатково робити не потрібно — якщо у Вас будуть підкатегорії, то всі вони чудово відображатимуться.

Єдине, щоб я поміняв в темі — це помаранчеву підсвітку активного меню та посилань, але то вже діло смаку. Якщо Вас цей колір не влаштовуватиме — пишіть в коментарях, підкажу як замінити.

Шаблон я ретельно просканував, видалив «хитрі» посилання та один шкідливий код, тому тема чиста і Ви можете її сміливо використовувати. В підвалі є «кредитс» перекладача — можете видаляти, якщо бажаєте, я не розробник, тому умов не можу ставити ніяких.

Для цього відкрийте в редакторі Natepad++ файл footer.php і відредагуйте 7 рядок, поставивши своє посилання (на Головну, наприклад).

Власне більше і описувати немає що, дивіться демо теми для WordPress Mimoza, оцінюйте, завантажуйте та змінюйте зовнішній вигляд своїх ресурсів, одежина хороша.

demo
download

Бажаю Вам хорошого дня, вдалого редагування теми та класного вигляду Вашим блогам.

Шануйтеся!

P.S. Шановні друзі, в частоті публікацій на блозі можлива невелика перерва, на 4-5 днів. Завтра ми з дружиною вирушаємо до Львова і ноут я з собою не беру, хочеться трішки відпочити від інтернету. На всі листи та коментарі я відповім обов'язково — пишіть! По приїзді — фото звіт з мене гарантований :) .


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Класна українізована блогова тема для WordPress — Mimoza" 4 коментарі

 1. Павло коментує:

  Дякую, завантажив. Як мовиться, в хазяйстві знадобиться ;-) .

  • Олег Волощук коментує:

   Користуйся. Темка дуже класна. Трішки під себе підігнати — і «конфетка».

 2. Олександр коментує:

  Привіт. чудова тема, але таке запитання: на початку існування блогу з такою темою, є можливість прибрати з неї банери? не хочеться новий ресурс відразу забивати рекламою...

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Можете прибрати, звичайно :smile:

   Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (17)
Кращі коментатори
fedun(3)
MrVigner(2)
Сергій С.(2)
Артем(1)
Валентин.(1)
Павло(1)
ML(1)
Олександ.(1)
Вгору