Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Шикарна українська блогова тема для WordPress — MonoStyle

Дата: 13 грудня 2012 Рубрика: 2 колонки Коментарі: 19 коментарів

Вітаю друзі! Вчора ми з дружиною працювали над її блогом та випадково натрапили на чудову тему для WordPress під назвою MonoStyle. Тема дійсно заслуговує на увагу — багаті та насичені кольори, якісна промальовка кожного елемента, цікаві функції, такі як вставка відео з YouTube в сайдбарі, можливість організувати ротацію зображень з певної рубрики та багато іншого. Я одразу ж вирішив перекласти для Вас цю тему, тому зустрічайте — українська локалізація шаблону MonoStyle.


Коли дивишся на цю тему, одразу ж до неї виникає повага та довіра. Кольори підібрані надзвичайно вдало — темно-сірий фон та темно-червона шапка блогу гармонійно співіснують та роблять стиль ресурсу поважним та солідним. Пригадуєте повість Стендаля «Червоне та чорне»? Класичне поєднання цих двох кольорів — це завжди виграшний варіант.

Вивід в шапку блогу іконок RSS, Facebook та Twitter — також вдале рішення. Тепер варто просто в налаштуваннях теми внести посилання на свої акаунти в цих соц. мережах і все. Немає потреби колупатись в коді, щось підпасовувати та редагувати.

Хоча з першого погляду українська тема для WordPress MonoStyle може здатися простою, насправді вона містить персональну панель налаштування, яка дозволяє реалізувати більшість необхідних функцій. Наприклад:

— вказати шлях до готового зображення логотипу. Немає потреби прописувати щось в коді. До речі, в архіві теми лежить PSD файл, який дозволить створити власне лого без проблем та набір необхідних дизайнерських шрифтів.

— можливість виводу слайдшоу з зображень певної рубрики. Просто вмикаємо цю функцію, обираємо рубрику і все готово.

Цікава можливість безпроблемної вставки банера в заголовок, рекламних банерів в сайдбар та цікавого відео з YouTube. Все це налаштовується в консолі теми — яку я також повністю переклав для Вас на українську мову.

Тема, звичайно, підтримує віджети, тому зробити з цього шаблону унікальний блог — проблем не буде.

Тема має дві колонки (центр та сайдбар), фіксовану ширину, а також можливість вставити з консолі теми скрипти Google webmaster, Google Analytics та інші, що буде цікаво для початківців, які ще не вивчили редагування коду.

Як не крути — тема цікава, якісна та стильна. Якщо Ви ще не обрали «одяг» для свого блогу остаточно — зверніть увагу на українську тему для WordPress — MonoStyle.

Менше слів — більше діла. Дивіться демонстрацію теми, та, якщо сподобається, завантажуйте собі в колекцію. Скажу чесно, тему  MonoStyle я перекладав з величезним задоволенням і якщо б мій блог ще не мав свого шаблону, то  MonoStyle я обрав би однозначно.


Вдалого Вам використання теми та успіхів на ниві блогінгу.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Шикарна українська блогова тема для WordPress — MonoStyle" 19 коментарів

 1. Roman коментує:

  Класна тема, практична =)

 2. Сергій коментує:

  Відкрий секрет будь-ласка! Як ти зробив оце: «Останнє оновлення: 15.12.2012 в 13:21»

 3. Сергій Сметанський коментує:

  А коли будуть нові українські теми, бажано мінімалістичного дизайну? :???:

  • Олег Волощук коментує:

   Будуть, от тільки ще один курс допишу — зроблю підбірку мінімалістичних українських тем.

 4. Hanter коментує:

  Офтоп. Планую написати міні скрипт, для автоматиного перекладу

  тем для WP, як думаєте, воно варте уваги чи ні ?

  • Олег Волощук коментує:

   Хм ... думка цікава, в принципі перекладе теми, які тільки текстом надписи матимуть. Я вважаю, що прикольно буде, якщо затрати сил та часу відповідні.

  • Сергій Сметанський коментує:

   Я вважаю що класна ідея, але тільки переклад має бути дуже якісним.

 5. Сергій коментує:

  Действительно тема интересная и достойна внимания. Было бы неплохо, если б Вы, Олег, пополняли копилку тем для Вордпресс на своем блоге. У Вас несомненно есть вкус :)

 6. Олександр коментує:

  Олег, доброго дня. Будь ласка допоможіть! Дивіться, я створюю нову категорію( на прикладі інозмі), батьківську ставлю «корисне ...» але на сайті це не відображається. якес має бути рішення в шматочці коду)

  • Олег Волощук коментує:

   А яка тема? Ресурс можна подивитись?

  • Олег Волощук коментує:

   Здається зрозумів. Дивіться — на demo.webdigest.com.ua і в верху і в сайдбарі дочірні категорії виводяться. Едине що — в сайдбарі вони виводяться віджетом, який вимагає створення меню, так от ... потрібно в Меню цю категорію також додати, тепер все працює.

   Правда сам зовнішній вигляд дочірніх категорій в сайдбарі храмає — тут потрібно правити CSS.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (16)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(1)
Pavlofox(1)
Сергій(1)
Ad60(1)
Спільнота блогу
Вгору