Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Бестселер. Чудовий український шаблон (тема) для WordPress — ModxBlog!

Дата: 16 травня 2013 Рубрика: 2 колонки Коментарі: 4 коментарі

Вітаю, панове! Дуже давно я не публікував хороших українських тем для WordPress, хоча мені радили зробити підбірку україномовних шаблонів. Я все це обов'язково реалізую, зараз часу дуже обмаль, так як всю увагу забирає проект, який я маю намір запустити. Але ... переглядаючи архіви з темами, які лежать мертвим вантажем на ПК, вичищаючи комп від непотребу, я знайшов просто супер-мега-бомбезний шаблон для WordPress, який колись використовував на своєму першому блозі!

Українська тема для WordPress - ModxBlog

Що тут сказати ... тема заслуговує на увагу. Особисто мене привабила акуратність шаблону, чіткість ліній і відсутність зайвих елементів. Хоча в темі ModxBlog все доволі аскетично, я б сказав навіть — мінімалістично, але завдяки вдалому співвідношенню червоного та чорного кольорів — тема просто одразу впадає у вічі.

Варто сказати, що шаблон ModxBlog старожил інтернет мережі — випуск цієї теми, якщо я не помиляюсь, був у 2009 році, але не дивлячись на це — річ класна.

Попрацювавши над цією темою — змінивши, скажемо, фон, можливо ще якісь елементи, можна отримати дуже стильний, неповторний, оригінальний та акуратний зовнішній вигляд свого ресурсу. Відверто кажучи — я три рази подумав, перш ніж перекладати цю тему для загального користування — мав намір використати сам, але ... забирайте :) .

Є в цьому шаблоні одна хитрість — це мініатюри до постів. Вони виводяться не зовсім звичним способом, а через додаткові поля. Якщо Ви надумаєте цю тему використовувати, то процес такий:

1. Завантажуєте зображення в медіа бібліотеку блогу.

2. В редагуванні самої публікації створюєте нове довільне поле.

3. Ім'я поля вписуєте thumbnail, а значення — URL адресу самої картинки.

Все, тепер мініатюри постів будуть відображатись без проблем в гарній рамочці.

На мій погляд, тема ModxBlog ідеальне рішення для персональних блогів, блогів про сео чи інтернет, про технології. Попрацювавши над CSS та зображеннями, шаблон ModxBlog можна адаптувати для будь — яких цілей.

Акуратність, вишуканість, стиль, подекуди строгість та мінімалізм у поєднанні з класичними кольорами червоним та чорним, роблять цю тему просто суперовою.

Особисто я б рекомендував цей шаблон тим, хто тільки починає освоєння блогосфери — ніяких тобі складних функцій чи механізмів, все просто та прозоро, можна зосередитись тільки на веденні блогу та написанні статей. Цілком можливо, що цю тему я, все ж таки, використаю в майбутніх проектах, ну дуже вона мені подобається.

Не виключаю, що тут відіграє велику роль ностальгія, адже саме на ModxBlog я зупинився, коли встановлював свій перший WordPress блог.

Якщо подивитись на українську тему ModxBlog з технічної сторони — можна сказати, що це класика блогових шаблонів. Дві колонки, мініатюри по лівій стороні, верхнє меню з сторінок, категорії — в сайдбарі, просто підручник з блоговедення :) . Постити в такий шаблон — одне задоволення.

Коли я дивлюсь на цю тему, то в уяві виникає реклама «Хлібного дару», пригадуєте? «Дістаєш сальце з морозильника, нарізаєш тоненькими смужками ... і з огірочком. Класика!» Так і з ModxBlog — просто класика.

Отже, дивіться демо, оцінюйте шаблон для WordPress ModxBlog, завантажуйте та переодягайте свої блоги. Бажаю Вам вдалого блогінгу та хорошого настрою на весь день.

demo
download

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Бестселер. Чудовий український шаблон (тема) для WordPress — ModxBlog!" 4 коментарі

 1. Сергій коментує:

  Действительно хороший шаблон. Может и я его буду использовать, только цветовую гамму подкорректирую. Шаблон, который я использую на своем блоге, мне не очень нравится — не совсем то, что я хотел бы видеть.

  • Олег Волощук коментує:

   Шаблон просто супер — трішки підкоригуєте під себе і гарантую, будете задоволені.

 2. Петро коментує:

  При використанні даного шаблону у мене виникла наступна проблема:

  На сайті є декілька категорій. У одній категорії опубліковано 6 статей, у інших, поки менше. Так от, коли перейти у категорію (наприклад «Браузери») у якій опубліковано 6 статей, то на одній сторінці відображається тільки 5 статей, а от посторінкової навігації там немає. Щось підкажете? :|

  • Олег Волощук коментує:

   Скоріш за все просто не реалізована в шаблоні посторінкова навігація. Плагін посторінкової навігації передбачає вкраплення шматка коду, скоріш за все цього у Вас немає. Просто додайте код, який відповідає за виведення навігації.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (16)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(1)
Pavlofox(1)
Сергій(1)
Ad60(1)
Спільнота блогу
Вгору