Елегантність в мінімалістичній українській темі для WordPress — Indicator

Дата: 24 березня 2013 Рубрика: 2 колонки Коментарі: 9 коментарів

Вітаю, шановні блогери! Дуже велику кількість тем та шаблонів, на сьогоднішній день, можна знайти в мережі — журнальні, для інтернет — магазинів, для персональних блогів, для соціальних мереж, які, в свою чергу бувають яскравого зовнішнього виду, з сучасними фішками та функціями, але, дуже часто я зустрічаю на різних блогах мінімалістичні дизайни, які не містять сторонніх елементів та графіки. Сьогодні я хочу Вам представити одну з таких тем — українська локалізація шаблону Indicator.

Українська тема для WordPress - indicator

Чим же цікава українська тема Indicator? Не дивлячись на те, що ми маємо мінімалістичний дизайн, структура та елементи шаблону привертають увагу своєю лаконічністю та структурною вишуканістю. Ні одного зображення, ні одного графічного елементу — все просто, зрозуміло та оригінально. Якщо вести блог, персональний онлайн щоденник, не відволікаючи відвідувача зайвою графікою — Indicator, українська тема для WordPress, підійде для таких цілей як найкраще!

В налаштуваннях теми нічого зайвого, незвичного чи складного, в деякій мірі — аскетично, але саме аскетичність надає цій темі вишуканості та елегантності. Дуже важливо те, що всі елементи теми чудово промальовані, нічого не спотворюється та не «косить», працює Indicator бездоганно.

В мережі дуже багато існує суперечок про те, яким повинен бути дизайн блогу — хтось з піною у рота захищає мінімалізм, хтось тягне руку за графікою, але, на мій погляд, в своїй категоричності не праві ні ті, ні інші. Всього повинно бути в міру!

Якщо користувач заходить на блог, а на нього вивалюється купа різних картинок та «лівих» малюнків, коли дизайн перенасичений графікою — це буде дуже погано, відвідувач просто втече! З другого боку, якщо публікувати матеріал на білій сторінці — ніхто читати не буде, необхідні хоча б якісь графічні елементи.

Ще одним важливим пунктом я вважаю те, коли самому автору приємно та зручно знаходитись на ресурсі, працювати, публікувати пости і т.д. Відношення до праці, до блогу — передається на процес розвитку та успішність ресурсу, повірте мені.

Отже, безпосередньо про тему Indicator — дві колонки, оригінальне виділення заголовків боксів в сайдбарі, що надає темі незвичності та оригінальності. Особливої уваги заслуговує фон — він темний, але одночасно проглядається красива структура, що не напружує зір та робить тему візуально дуже легкою.

Я помічаю на молодих блогах дуже велику помилку — це намагання «прикрасити» свій ресурс різними афішами, банерами, рекламами та іншим, часто адміністратор ресурсу просто перегинає палицю і робить зі свого блогу новорічну ялинку, де знайти сам контент, буває складно з першого разу.

Новостворений блог повинен сконцетруватись на контенті, на наповненні ресурсу якісними, унікальними статтями, а українська тема для WordPress Indicator, просто створена для творчості. Ніщо не буде відволікати від написання постів та від просування свого блогу в інтернет — мережі.

Говорити можна довго і багато користувачів не є прихильниками мінімалізму, тому вихваляти чи принижувати цей шаблон я не буду. Пропоную Вам переглянути демо теми Indicator, яку я з великим задоволенням переклав на українську мову, та, при бажанні, завантажити собі для подальшого використання в своїх проектах.

demo
download

В підвалі теми є мій авторський підпис перекладача, але Ви можете цілком спокійно його звідти видалити. Я не являюсь розробником українського шаблону для WordPress Indicator, тому ні на що не претендую.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Елегантність в мінімалістичній українській темі для WordPress — Indicator" 9 коментарів

 1. volodymyrl коментує:

  Гарна тема. Добре підійде для блогу.

 2. Сергій Сметанський коментує:

  Аби я не покинув WordPress, то б собі забрав)

 3. Сергій Сметанський коментує:

  Олеже а Ви теми самі перекладаєте на українську?

  • Олег Волощук коментує:

   Сам, там немає чогось надто складного, 2 — 3 годинки на просту тему і готово.

 4. Сергій Сметанський коментує:

  «Найкращий дизайн той, якого не видно»-тема супер)

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (20)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Анна(11)
Пан П(5)
Валентин.(3)
Олександ.(2)
Марійка(2)
Ірина(2)
Дмитро(1)
Pavlofox(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
51 / 0.439 / 58.24mb
Вгору