Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Ваші відгуки

Шановні читачі! Я щиро вдячний всім, хто присилає схвальні відгуки про мій блог та відеокурси! Кожен відвідувач, кожен коментатор для мене надзвичайно важливий, тому я вирішив зробити окремий розділ, де публікуватимуться всі добрі слова на мою адресу та на адресу блогу webdigest.com.ua з світлиною автора та посиланням на ресурс. Якщо Ви будете мати бажання сюди потрапити — пишіть в коментарях та присилайте свої відгуки на електронну пошту.

Катерина ГордійчукВідеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками» — бомба!

Але напевно мені, як дівчинці, вдалося щось наплутати (((

Олег, незважаючи на свій вільний час дуже допоміг мені у встановленні!

Та помилка знову повторилась, я вже з таким виразом обличчя :oops: писала про допомогу... І Олег відразу ж відгукнувся, взяв мій ноут «в свої руки-під контроль» і вправно заново налаштував встановлення! Не можу не поділитись, що після довгих власних невдач протягом декількох годин, я відчувала себе  ... і ще раз ...

Добряків на світі мало. Олег один з них)

Тепер тільки його сайт рекомендуватиму друзям)

Почну сарафанний маркетинг

Катерина Гордійчук — www.kate-hook.blogspot.com

----------------------------------------------------

ПавлоВідеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками» — єдиний україномовний продукт такої якості.

У ньому автор детально розповідає про всі нюанси створення та запуску свого блогу на найпопулярнішій платформі.

На момент отримання відеокурсу я вже мав свої сайти, але все одно знайшов цікаву інформацію для себе. Знати все неможливо, тому потрібно знову і знову вивчати нову інформацію, щоб не відстати від конкурентів.

Дуже добре, що не потрібно вишукувати подібні продукти десь по файлообмінниках. А є своє, якісне і безкоштовне.

Тепер у вас немає права не мати свого блогу!

Павло (нік Pavlofox) — www.pavlofox.net

----------------------------------------------------

Михайло СпівакПісля завантаження курсу: «Як створити блог на WordPress своїми руками», я активно почав його вивчати. Також почав працювати над створенням власного блогу, але особливими здобутками похвалитися поки що не можу.

Хочу сказати, що незважаючи на брак часу, я все ж таки регулярно заходжу до Вас на блог і завжди знаходжу там корисну інформацію, щодо створення блогів, оптимізації, написання статей.

Хороша рубрика «Корисні програми» та «Безпека ПК». Мені наприклад в деяких моментах ці рубрики дуже допомогли. Ви молодець, Олег! Так тримати!!! Я знаю, що якщо Ви будете продовжувати в цьому ж дусі, то у Вас аудиторія читачів буде тільки збільшуватись. Ви правильно зауважили у своїй статті, що треба притримуватись тематики блогу та унікальності статей і читачі та люди, які хочуть створити блог - на зразок мене, будуть знову і знову заходити на Ваш ресурс.

Давно цікавлюся сайтобудуванням, але на рівні пересічного користувача. Та вникати в мову програмування не дуже хочеться, і часу трохи обмаль, оскільки займаюся ще й іншою справою. Ваш безкоштовний курс: «Як створити блог на WordPress своїми руками» — це просто знахідка, особливо для початківців.

Отже, хто хоче створити блог не вникаючи в мову програмування — то це те що треба (просто супер). Все розжовано до дрібниць, розібрано до ниточки. Реально хороший продукт!

Хай щастить! З повагою, Михайло Співак!

----------------------------------------------------

Юрій КазакЗдравствуйте, Олег! З Білорусі — Юрій.

Я ще раз приношу Вам велику вдячність за допомогу в створенні мого блогу. Ви відкрили мені очі на багато життєвих проблемних питань, хоч і з запізненням ... Але тим не менше! І так, мій блог називається — «Блог Донського Козака. Сайт по тематиках блогосфери ЗСЖ і НМ ».

Хочу коротко описати моє становлення в Інтернеті, як я докотився до такого стану, що зважився створити собі навіть блог. Може для початківців це і становить інтерес. Раніше я думав, що блоги можуть створювати тільки високопрофесійні особистості, а моїх знань для цього в черепній коробці ще замало. Але, виявляється, я глибоко помилявся. В Інтернеті, я зіткнувся з цікавою для мене Вашою, Олег, пропозицією. Ви запропонували відеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками» самостійного конструювання блогу за лічені дні. Я спочатку не повірив, що таке можливо, тим більше на такому сучасному двигунцю українського WordPress-а.

Я до цього займався трохи сайтобудуванням, зробив собі маленький сайт на безкоштовному конструкторі uсoz-а, але він мене не задовольняв. Я негайно скачав за посиланнями відеокурс з Інтернету і приступив до втілення в життя своєї мрії. І ось, нарешті, через якийсь час, блог вийшов. Правда, я, особисто, тут хвалитися не можу. Все це відбувалося при великій Вашій підтримці. Найголовніше, що на Вашому форумі можна було знайти відповіді на всі важкозасвоювані мною питання. Ви допомагали вирішувати всі виниклі проблеми.

Плюс є ще один важливий фактор в розумінні конструювання даного блогу. У своєму відеокурсі Ви, Олег, дуже дохідливо і послідовно висвітлювали весь процес побудови блогу, доносили грамотно і дохідливо до слухачів всі непрості нюанси цієї процедури. І я Вам дуже вдячний за таку теоретичну і практичну допомогу. Зараз я як би окрилений тим, що маю такий, для початку прекрасний, в моєму понятті, блог. Природно, він у майбутньому буде ще вдосконалюватися, а я буду набиратися практики в блогосфері, але це все попереду.

Я пенсіонер, мені вже 72-ий рік від народження і для мене цей блог має дуже важливе моральне значення і я, як би, відкрив у собі життєве друге дихання. Тепер я регулярно переглядаю всі статті на Вашому блозі, вони також багато в чому дуже повчальні. Свій блог я створив з висвітлення деяких оздоровчих питань ЗСЖ і народної медицини, якими займаюся вже близько 40 років. Про це написано більш докладно на моєму блозі в розділі «Про мене». Кому цікаво може почитати.

Блог ще не розкручений, тому відвідувачів ще замало. Але, я думаю, з часом читачів буде більше, а тим більше, якщо Ви, Олег, по можливості ще в цих питаннях де в чому мені допоможете ... Буду дуже радий ознайомитися з Вашим новим відеокурсом, який Ви плануєте скоро розмістити в Інтернеті для бажаючих.

Ще раз велике Вам спасибі за надану мені допомогу. До подальших приємних зустрічей!

З повагою, Юрій — www.donskojkazak.com

До запису "Ваші відгуки" 2 коментарі

 1. Ad60 коментує:

  Хотів поцікавитись чи :sad: можна використовувати ваші поради в відео-уроках в роботі з Open Server

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Можна.

   Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Спільнота блогу
Вгору