Як створити блог на WordPress — 5 простих кроків

Бажаєте створити свій власний блог на базі WordPress в найкоротший термін? Саме на цій сторінці я пропоную Вам 5 відеоуроків — 5 простих кроків до розміщення Вашого ресурсу в інтернеті. Тільки найконкретніша інформація — один, два, три, чотири, п'ять і Ваш блог встановлюється, оживає та продовжує розвиватись.

Ми розглянемо все, що необхідно — реєстрацію домену, реєстрацію хостингу, встановлення та налаштування WordPress. Навіть якщо Ви ніколи не стикались з сайтобудуванням, не чули про хостинг та домен, не працювали з системами керування контентом ... не має значення, зробіть всього 5 кроків і Ваш онлайн щоденник засяє у всій красі.

Це буде такий собі експрес-курс, який доступний для загального перегляду і абсолютно безкоштовний. Що вимагається від Вас? Абсолютно нічого! Поступово, крок за кроком, проходіть представлені відеоуроки і виконуйте необхідні дії. Все. Після 5 кроку у Вас буде власний блог, зроблений своїми руками і розміщений в мережі інтернет.

Отже, розпочинаємо! Якщо в процесі вивчення у Вас виникатимуть питання, внизу є форма коментування — я з радістю допоможу вирішити будь-яку проблему! Поїхали!

Домен — це лице сайту, його ім'я, його бренд. Як говориться — зустрічають за одягом, а проводжають за розумом, так і тут. Звучна, гарна та змістовна назва Вашого блогу підсвідомо формує перше відношення до нього Ваших відвідувачів, тому підійдіть до вибору доменного імені відповідально. На відео — технічний бік питання, а творчість та креатив — у Ваших руках.

Центр інтернет-імен України — www.ukrnames.com

Про те, як обирати доменне ім'я, Ви можете прочитати в статтях «Як правильно вибрати домен для сайту» та «Тематика доменного імені або який зміст включити в ім'я блогу». Ще раз хочу наголосити — не поспішайте, обдумайте та проаналізуйте все грунтовно. Домен — важлива складова популярності та успішності Вашого ресурсу.

Хостинг — це дім для Вашого блогу, це місце, де ресурс живе та розвивається, тому надзвичайно важливо забезпечити всім своїм проектам якісний, надійний та професійний хостинг. Лінки на статті про вибір хостингу — під цим відео, а в самому уроці — технічний бік питання «Як зареєструвати хостинг».

Рекомендую прочитати пости «Що обрати? Юкоз чи платний хостинг?» та «Про хостинг. Важливість якісного фундаменту для Вашого блогу», де ми обговорювали важливість якісного хостингу та розглядали недоліки безкоштовних варіантів.

Я не наголошую на якомусь конкретному хостинг-майданчику, тут представлений банер того хостингу, яким я користуюсь на даний момент і який описаний у відеоуроках.

В цьому відеоуроці Ви побачите сам процес народження блогу — ми розглянемо встановлення WordPress на хостинг. Розберемо — де завантажити збірку двигунця та які дії необхідно виконати, щоб інсталювати систему керування контентом WordPress в свій хостинг-аккаунт.

Чому саме WordPress? Адже систем керування контентом є величезна кількість. Відповіді на це питання Ви зможете знайти в статті «WordPress. Чому саме ця CMS, а не якась інша?». А також можете ознайомитись з невеличким оглядом CMS, які можна використовувати для створення власного сайту чи форуму в статті «Що потрібно для створення сайту? Обираємо CMS для власного ресурсу».

В мережі можна знайти дуже багато ресурсів, які пропонують завантажити збірку WordPress, але я рекомендую завантажувати двигунець з сайту української команди WordPress, банер якої Ви бачите вище.

В цьому відео ми розглянемо основні налаштування, які необхідно зробити для правильного функціонування нашого WordPress блогу. Просто встановити двигунець — це тільки половина справи, головне — правильно виставити певні функціональні особливості. WordPress — дуже гнучка та потужна платформа для блогів, тому дуже важливо зробити роботу ресурсів на цій системі керування контентом правильною та коректною з самого початку.

Так як ми видалили зі стартової збірки деякі зайві плагіни, а саме — Hello Dolly та Akismet, на їхнє місце нам необхідно встановити дійсно хороші та робочі додатки. Hello Dolly ми видаляємо остаточно, а замість Akismet (плагін для захисту від спаму) я рекомендую Вам плагін Antispam Bee.

В принципі — Ви можете залишити і Akismet, але особисто в мене робота цього додатку викликала ряд питань через не зовсім коректну його роботу, а от Antispam Bee — без претензій.

Останній крок — останній відеоурок. Тут ми розглянемо зміну зовнішнього вигляду блогу, поговоримо про плагіни та віджети, розберемо написання статей та створення статичних сторінок. Звичайно, що все це в дуже стислому вигляді, але цілком достатньо для встановлення робочого ресурсу на хостинг. Детально, грунтовно та, водночас, легко для сприйняття -  в безкоштовному відеокурсі «Як створити блог на WordPress своїми руками».

Якщо у Вас виникатимуть запити на оновлення версії WordPress, тем чи плагінів — встановіть плагін, який ми розглядали у відеоуроці — Disable All WordPress Updates.

На сайті wordpress.org ви зможете завантажити стабільні, протестовані та робочі версії тих додатків, які використовуються для розширення функціоналу двигунця.

Ось і все. Якщо Ви виконаєте всі 5 кроків — власний блог, створений своїми руками, буде сяяти в інтернеті і Ви зможете сказати — я блогер!

Якщо тема блогів, блоговедення, блогосфери Вас зацікавить детальніше — пропоную Вам свій безкоштовний відеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками», де процес становлення та налаштування персонального щоденника розібраний настільки детально, що не створити блог на WordPress — Ви просто не зможете!

Бажаю Вам успіху у створенні власного блогу, ставте запитання та відгуки у формі коментування — я охоче відповім всім бажаючим. Шануйтеся!

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Вгору